Aleksandra Jerofejeva (pa labi) un Mārča Zemberga kautiņš.

Latvijas hokeja čempionātā “Kurbads” ar 7:1 sagrāva “Prizma”, bet otrajā periodā zauēdētāju rindās emocijas nesavaldīja pieredzējušais aizsargs Aleksandrs Jerofejevs, kurš izkāvās ar Mārci Zembergu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Uzvarētāju labā ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Krišjānis Rēdlihs, savukārt, Jānim Spruktam 0+3, bet Mārtiņam Cipulim divi gūti vārti.

Otrajā periodā spēlē izcēlās asumi un Jerofejevs nesavaldīja emocijas, sākot kautiņu ar Zembergu, par ko tika noraidīts līdz spēles beigām. Piecu minūšu vairākumā “Kurbads” guva vienus vārtus, palielinot pārsvaru līdz 4:1 un beigās izcīnot drošu uzvaru.