Latvijā
Novados

VIDEO. Jezga Jelgavas bērnudārzā: bērnam iedurts vaigā ar plastmasas nazi1

Ekrānuzņēmums.

Jelgavā 4 gadus vecais puika Dāvis kopš marta sākuma vairs neapmeklē bērnudārzu, bet tā vietā regulāri staigā pie ārsta. Tam iemesls – bērnam kāds bērnudārza biedrs esot iedūris vaigā plastmasas nazīti, taču incidentu neesot redzējuši bērnudārza darbinieki. Līdz ar to nav skaidrs, vai tiešām tas noticis bērnudārzā, vēstī TV3 raidījums Bez Tabu.

Cietušā bērna māte pastāstīja, ka vienu dienu viņas dēlam pamatīgi pietūcis vaigs. No bērna stāstītā izriet, ka vainojams kāds cits audzēknis, kurš viņam it kā vaigā iedūris plastmasas nazi. Notikušo nav redzējusi audzinātāja, tādēļ mātei neko nav varējusi sīkāk paskaidrot, kā vien to, ka bērni darbojušies ar plastalīnu, kura griešanai bijis jāizmanto plastmasas nazītis.

Dakteri Rīgā Dāvi izmeklējuši un konstatējuši, ka puikam vaigā krājas šķidrums. “Diemžēl nāksies sūknēt ārā,” stāsta zēna māte. Viņa vēlējusies notikušo apspriest negaadījumu ar it kā vainīgā bērna vecākiem, taču bērnudārza vadība atteikusies dot vecāku kontaktinformāciju.

Saistītie raksti

Bērnudārza “Lācītis” vadītāja Sandra Nāckalne raidījumam sacīja: “Mēs nekonstatējām, ka otrs bērns to ir izdarījis, jo šis bērns nekad citus bērnus nav aizskāris. Tāda ir mūsu līdzšinējā pieredze. Viņš nedara pāri citiem bērniem – nesit, negrūstās. Mums nav šā bērna destruktīvas rīcības piemēra.”

Tomēr cietušā puikas māte norādīja, ka viņai gan esot cita pieredze. Viņa personīgi bērnudārzā redzējusi, kā šis konkrētais bērns iesit pa seju ar kulaku vienai meitenītei.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv