×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
5. janvāris, 2018
Drukāt

VIDEO. Jurašs: sēde bija slepena, lai pasniegtu vēlamo par esošo (15)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Juris Jurašs

“Sēde, manuprāt, bija slepena, lai nedotu iespēju tiem, kas ir uzaicināti uz šo sēdi, šo savu vēstījumu padarīt par publisku. Jo tādā gadījumā būtu ļoti sarežģīti interpretēt mūsu teikto un pasniegt vēlamo par esošo,” bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieks Juris Jurašs apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot vakar notikušo “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas slēgto sēdi.

J.Jurašs atklāja, ka sēdē ne reizi netika jautāts par slepenu informāciju, tāpēc nebija iemesls rīkot slēgtu sēdi.

Viņš uzskata, ka viņu mērķis ir manipulēt ar sabiedrību: “Doma bija to visu noslepenot, lai sabiedrībai nebūtu iespēja sekot līdzi tam, kas šodien notika izmeklēšanas komisijas sēdē. Tur faktiski nebija neviens jautājums, kuru varētu attiecināt uz kaut kādu slēgto sadaļu, kas tiešām būtu ierobežotas pieejamības vai slepena informācija.”

J.Jurašs norādīja, ka komisiju un tās darbu diktē paši oligarhi, tāpēc veiksmīgu rezultātu sagaidīt nevar.

“Diemžēl mēs redzam reālu cirku, mēs redzam, ka šie te oligarhi (es pat teiktu, ka atsevišķi mafijas pārstāvji) turpina realizēt savu ietekmi. Jums vajadzēja parlamentārās izmeklēšanas komisiju? Lūdzu! Būs! Skaidrs, ka šī ideja absolūti pašos pamatos ir nodegradēta,” sacīja J.Jurašs.

Viņš ir pārliecināts, ka komisijas vienīgais mērķis ir attaisnot oligarhus: “Lielākā daļa no šiem locekļiem mēģina attaisnot gan šajās sarunās iesaistītos personāžus, gan prokuratūras un citu iestāžu pārstāvjus, kuri, iespējams, nav bijuši uzdevumu augstumos. Sausais atlikums ir nulle.”

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta.” 😉

  Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

  =======

  Mediju ziņa (2009. gads): Rīgas apgabaltiesa pirmdien (16.02.2009.) esot “ieplānojusi sākt skatīt” krimināllietu, kurā par dažādu smagu noziegumu organizēšanu un izdarīšanu ir apsūdzēts “ilgtspējīgais” Ventspils pašvaldības “tautas kalps” un “mērs” A. Lembergs ( eks-PSKP, ZZS/LunV jeb “hūtes naftaspāķi” ). Šajā “krimināllietā, kurā Rīgas apgabaltiesa pērn apvienoja abus tiesai nodotos kriminālprocesus par Lemberga izdarītajiem noziegumiem, kopumā ir 147 (nu jau vairāk par 200) sējumi”…
  ——-

  “Smird Hūtes “nevainības” ‘lieta’…”
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 15.02.2009., Nr.6. )
  .
  Sāk masmēdekļus ‘drudzis kratīt’:
  “Draud “ķēķa tiesa” ‘lietu skatīt’,
  Par Hūtes “varoņdarbu” ‘blāķi’ ~
  ‘Mož, ietupinās’ reiz to ‘pāķi’?…
  .
  Tā būtu “sensācija” “valstī”,
  Kur gadiem ilgi SILES balsti,
  Bez sāta & ‘lopā’ laupījuši,
  Jo – “politiku” nopirkuši!!!…”

  Pie “tiesu ķēķa”, sētas pusē,
  Bars Hūtes ‘zombij-fanu tusē’ ~
  Šiem “trubas krāniņš” ‘atlies’ šņabi!
  (Ja “process” ‘nobeigšoties’ labi…)
  .
  Bet – ja šim ‘izrakstīšot nāras’,
  Lai ‘fani’ kaut uz maiņām ‘vārās’,
  Pie “kroņa mājas” – saucot Hūti,
  Par “nevainīgu Dieva brūti”…

  No smagā ‘vāģa’ klerki (daudzi),
  Krauj ārā treknu… (mēslu) kaudzi:
  Tur vismaz pārsimts mapēs ‘sieta’,
  Smird Hūtes “nevainības” ‘lieta’.
  .
  Iekš tiesas zāles “VIP”-u stūrī,
  Kā primāts (sīks) tup Hūte būrī ~
  Caur restēm lūr uz ‘soģu’ grupu,
  Pār ģīmji ‘stiepjot’ ņirgu glupu:
  .
  “Mans “zvērādiņu” balasts pauda,
  Ka – neesot (diez ko) ‘žņaugta’ nauda,
  Lai “process” ‘rullētu kā smērēts’ ~
  Diez, nebūs ‘piķis’ velti tērēts?…”
  .
  Ehhh… ‘sūnaini’, ka šajā “valstī”,
  Vairs nevar zagt pat SILES balsti,
  Bez baiļu sviedriem “goda” ‘vešās’,
  Cik ‘štuko fiškā’ un ‘lien ķešās’…
  .
  Bet – iespējams, ka ‘izkruķīšos’!
  ‘Vot’ – tad aiz prieka… (‘aptaisīšos’),
  Kad šeit sāks ‘dziedāt’ “Kurmju Tētis” ~
  Par to, KĀ ‘piestūķējis’ klētis!!!…
  .
  Vai – “Kurš-gan-cits” ‘caur režģiem bolīs’,
  Un “(BEZ)godībām” “svēti” solīs,
  Pat ‘atgriezt’, ko priekš ‘sevīm’ zadzis,
  Līdz brīdim, kad šim ‘lūzis vadzis’!…”

  ‘Iet vaļā’ “Pī-āR-process” “valstī” ~
  To “monitorēs” SILES balsti,
  Kas “OLIGARHU” rindā gaidīs,
  Līdz – Temīda šiem “laipni” smaidīs…

  =======

  oriģinālversija = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. Jurās, pasaki, kad? Atbildēt

  Kādu skolu šis zēns ir beidzis? Man viņs atgādina neakaunīgi viltīgu antinu.Viņš ir Rīgas deputats. Kad vinu sāks interesēt rīdzinieki? Viņam tikai viena interese-Lembergs. man neinteresē Lembergs, mani interesē mani milzīgie komunālie un NĪ rekini! Kad es varēsu tos samksāt un man vēl palikslai es varētu normali paēst!

 3. ar vēlēšanām pārmaiņas nebūs jo balsis skaita tā kā tas nepieciešams valdošai mafijai !

 4. Gan jau JKP izraks bedri šitiem maitu lijām.RD kas darās,tak 8.gadi viņi tur mierīgi šiverēja,tagd nu sviest,lai svīst. Gan arī visi pārējie zagļi tik saslēgti roku dzelžos,nemaz neatslābstiet un mierīgi neguļas,tas brīdis ir tuvu,ticu,ka tauta uzvarēs!!!

  • Viņu tikumi, ieguglē: “Strīķes-Juraša-Ēlertes “tautas sapulcē” jau tradicionāli aizturēts cilvēks ar “nepareizu” plakātu”, vai “Par Jurašu ģimenes superveiksmīgo darījumu Bordāns sākumā skaidrojas, pēc tam apklust”

 5. Ierobežota pieejamība k/p izbeidzas līdz ar tiesas sprieduma stāšanos spēkā.Tātad to vat publicēt. Kāds valsts noslēpums var būt blēžu sarunām par savu personīgo lietu bīdīšanai,esot Valsts pārvaldē.

 6. Cik tev Lembergs maksā?

 7. Brīnos tik par vienu, kādēļ šis ērglis nav cietumā?

 8. es jau ar gribeju dzirdet teikim juraša atbildes kāpec un kā pasutijumu viš pildija kad lietu izgāza. bet slēgta bija varbut ari tāpec ka tādu jautajumu nemaz neuzdeva.
  strīķene nebija apmierināta ar jautajumiem un tāpec plosijās , zēns bija ieplanojis pratināšanu kā priekšvelešanu runu, un dusmigs par to ka netika publiski pie vārda.

 9. Redz kā taisnība acīs kož,- Puzes švauksta LA pakalpiņi griež ārā komentus!!!

 10. Tur faktiski nebija neviens jautājums, kuru varētu attiecināt uz kaut kādu slēgto sadaļu, kas tiešām būtu ierobežotas pieejamības vai slepena informācija.”
  ———————–
  Kā tad var būt tādi jautājumi, ja tai, kas ”nebiju es” nav pielaides! Un kā var būt slepena sēde, ja vadītājai nav pielaides?! Sābam nekas par to nav sakāms, Maizīša k-gs?

 11. tīmekļa vietnē tiek izmantotas angļu “cookies”…

 12. Vai tad ko citu varēja sagaidīt ?! Mēs jau redzam kam ir kalpojuši daudzi bālelini, kuri bija spicē. Un pie kā viņi tagad strādā ?! Kam kalpo ? Tas pats būs ar Sudrabu , visticamāk ! domājiet šoreiz par ko balsot ! Par tiem pašiem komunist/komjauniešiem, kuri 27 gadus valda Latvijā, vai par jauniem, progresīviem spēkiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+