Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Johanna, Hanna, Jana
Piektdiena, 15. decembris, 2017
1. marts, 2017
Drukāt

VIDEO: Kā mājas apstākļos tikt pie laminētiem matiem!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Ne visas sievietes var atļauties veikt matu laminēšanas procedūras frizētavās, tāpēc vlogere Anžela Sidorkina savā Youtube kanālā atklāj, kā mājas apstākļos panākt līdzvērtīgu efektu kā matu laminēšanai frizētavā.

Nepieciešams
želatīns (3 karotes),
ūdens(6 karotes),
matu balzams (1,5 karoti),
trauciņš un karotīte sajaukšanai,
tīrs sūklītis,
polietilēna maisiņš,
dvielis,
fēns.

Video Anžela rāda, kā no sākuma uzbriedina želatīnu ūdenī un pēc tam piejauc tam matu balzamu. Maisījumu viņa uzklāj uz sausiem, tīriem matiem un uzliek galvā polietilēna maisiņu, kuram pāri uztin dvieli, lai radītu siltu vidi, kur maisījumam iedarboties.

Maisījumu viņa notur pāris stundas un rāda, ka, lai iegūtu labāku rezultātu, viņa silda galvu ar fēnu. Kad pāris stundas pagājušas, viņa maisījumu izskalo ar siltu ūdeni un ļauj matiem izžūt dabīgā veidā.

zeltene_jauna

Pievienot komentāru

Smagnējs misiņš saspēlē ar trauslu stiklu. Mēbeles, kas sajūsmina un liek domātDabas vienkāršo formu atveidojums smagnējā misiņā un trauslā stiklā piesaista portugāļu mēbeļu dizaina “Bessa” jaunākajā piedāvājumā.
IESKATIES. Ķeram Ziemassvētku noskaņas PrāgāVietne “europeanbestdestinations.com” Prāgu šī gada Eiropas Ziemassvētku tirdziņu “topā” ir ierindojusi 12. vietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+