×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
18. augusts, 2016
Drukāt

VIDEO: Kad gribēšana ir pārāk liela – Treimaņa olimpiskie kritieni

foto: AFP/LETAfoto: AFP/LETA

Latvijas BMX riteņbraucējam Edžum Treimanim olimpiskās spēles sagādā lielus pārbaudījumus – pirms četriem gadiem Londonā indivudālajā braucienā viņš piedzīvoja iespaidīgu un sāpīgu kritienu. Arī vakar Riodežaneiro neizdevās jau trases pats sākums – atkal kritiens un nokļūšana mediķu rokās.

Londonā kritiens bija daudz sāpīgāks, tomēr nākamajā dienā viņš stājās uz starta ceturtdaļfinālā, beigās izcīnot devīto vietu.

“Diemžēl Edzītis neizturēja, jo mačos ir lielāka nervozitāte nekā treniņos. Rīt jāsāk no sliktākās pozīcijas, bet tāda ir dzīve. Trieciens bija stiprs, kājas neizturēja un ielūza. Gribēšana bija pārāk liela, tomēr viņš tikai pārsita pieri un būs dzīvotājs,” treneris Ivo Lakučs norādījis, ka šodien ceturtdaļfinālā Treimanis varēs startēt.

Turam īkšķus par Edžu un, protams, Māri Štrombergu, kurš individuālajā braucienā uzrādīja septīto ātrāko laiku – divkārtējais olimpiskais čempions ir labā formā. Ceturtdaļfināli sāksies 19.30 pēc Latvijas laika, pusfināli un lielais fināls – piektdien.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+