Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Kādā dzīvoklī Iļģuciemā ielaužas muitas policija0

Foto: Ekrānuzņēmums/Degpunktā

Kādā dzīvoklī Iļģuciemā ielauzusies muitas policija un veikusi izmeklēšanas darbības, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Pagājušās nedēļas izskaņā Reņģes ielas iedzīvotāji bija liecinieki noslēpumainām darbībām, kuras veica ugunsdzēsēji sadarbībā ar policiju. Kādas iedzīvotājas iesūtītajā video redzams, kā operatīva dienesta darbinieki izsit pirmā stāva logu un caur to ielaiž speciāli apmācītu darba suni, kura uzdevums bija apsekot aizdomīgo dzīvokli.

Blakus mājas iedzīvotāji redzēja ielaušanās procesu, taču ceturtā nama iemītnieki to arī dzirdēja. Tiesa, viņi par notikušo runā nelabprāt un visai piesardzīgi atklāj faktus par savu kaimiņu, kura mitekli uzlauza policija.

“Tāds aizdomīgs tipiņš tur dzīvoja,” stāsta kaimiņiene.

Saistītie raksti

Iedzīvotāji tomēr atzīst, ka jaunais vīrietis bija iesaistīts aizdomīgos darījumos un rezultātā iestrēdzis milzu parādos. Tieši tāpēc uzsācis kādu nelikumīgu rūpalu. Tiešu kādu, īsti nav skaidrs.

Izdauzītais logs tagad ir pārvilkts ar nodokļu un muitas policijas drošības lentām. Šos likumsargus uzrauga Valsts ieņēmumu dienests (VID), un viņi notikušo komentē kā sankcionētu izmeklēšanas darbību, un tās interesēs plašāku informāciju neesot iespējams sniegt.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv