Sputnik/Scanpix

Krievijas izlases galvenajam trenerim Sergejam Bazarevičam pagājušajā nedēļā pārbaudes turnīrā Hamburgā (Vācija) komandas spēlētājus minūtes pārtraukumā nācās motivēt ar skarbāku valodu, mātes vārdus ieskaitot.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

“Ei, tā kā pilsētas čempionātā spēlējām. Turp šurpu atnākuši paskraidīt? Jomajo, te uz krūtīm ir kaut kas rakstīts. Ne atbildīgi metieni, b*** Ne aizsardzība, nekā b*** Kādu taktiku te vispār zīmēt, b*** Mēs vispār gribam vai nē?, komandai vaicāja saniknotais Bazarevičs.

“LA” jau rakstīja, ka Krievijas izlase Haburgā zaudēja visas trīs spēles – 76:79 Vācijai, 75:85 Serbijai, 78:81 Polijai. Pēdējo pārbaudi Krievijas izlase aizvadīs 25. augustā Helsinkos pret Somiju.

Latvijas un Krievijas izlases Eiropas čempionātā Stambulā tiksies 5. septembrī ceturtās spēļu kārtas ietvaros.