Mobilā versija
+15.5°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
22. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Kaimiņi gadiem sūdzējušies par smaku, ko radījis līķis

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Rīgas namu pārvaldnieka ēka juridiskajā adresē – Mārtiņa ielā 7.

Iedzīvotāji jau piecus gadus pašvaldībai sūdzējušies, ka no kaimiņu dzīvokļa nāk smaka. Rīgas Namu pārvaldnieks (RNP) uz šīm sūdzībām nav reaģējis, turpinot aprēķināt īres maksu neapdzīvotām telpām, līdz tajā atrasts mumificējies sievietes līķis, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Kaimiņi ir šokā un saka – tikai tagad RNP un policija atjēgusies, kad pašvaldības īpašumam uzaudzis 6000 eiro liels parāds par īri, ko, iespējams, sadalīs uz iedzīvotājiem.

Mājas iemītnieki iebilst pret svešu parādu segšanu vēl jo vairāk tāpēc, ka iepriekš lūguši pārbaudīt dzīvokli, jo no tā nākusi nepatīkama smaka, bet neviens nelicies ne zinis.

Nepārbaudot, vai dzīvoklī mīt kāda dzīva dvēsele, pašvaldība iesūdzējusi mirušo parādnieci tiesā. Tiesvedība izčākstējusi, bet pa to laiku dzīvoklī it kā ielauzušies zagļi, izskanējis medijos.Patiesībā tie bijuši policisti, turklāt viņi dzīvoklī bijuši divas reizes, un, iespējams, pirmajā reizē sievietes mirstīgāš atliekas nemaz nav pamanījuši.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+