Mobilā versija
+21.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
16. decembris, 2016
Drukāt

Video: Kalnozols atkal spridzina! Saeimas sēdes laikā izvingrina ķermeni (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Saeimas deputāts Valdis Kalnozols vakar Saeimas sēdē piesaistīja apkārt esošo uzmanību, izpildot savdabīgas kustības. TV3 Ziņu operatoram izdevās iemūžināt deputāta interesantos vingrojumus.

Vakar Saeimas sēdē tika izskatīti vairāki būtiski jautājumi, tostarp mikrouzņēmuma nodokļu izmaiņas, likumprojekts par Lielo kapu un citu aizsargājamu vēsturisku vietu kultūrvēsturisko vērtību aizsardzību, kā arī par alimentu nemaksātājiem.

Deputāta Valda Kalnozola iemigšana izpelnījusies plašu ievērību interneta lietotāju vidū. Zaļo un zemnieku savienības politiķis Valdis Kalnozols, kurš izdrukāto 2017. gada budžetu izmantoja kā spilvenu, bet pārtraukumos iekārtojās uz guļu ērtākās mēbelēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Loti labi! Veselīgi. Arī citiem nekaitētu laiku pa laikam izkustēties – varbūt smadzenes labāk apasiņotos. Pret Kalnozolu tiek meklēti kompromati, tātad ir kādam neērts.
    Tāpat kā Rasnačs pēc pozīcijas pret Stambulas konvenc. Par ko ari ražo kompromatus.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+