×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Kāpēc divu bērnu mamma tetovē uz muguras Rīgas “Dinamo” logo? (11)

Kadrs no videoKadrs no video

Divu bērnu mammu Diānu raidījums Bez Tabu satiek ceļā uz pašas mestā izaicinājuma izpildes vietu. “Ir uztraukums, neliels uztraukums par pašu tetovēšanās sākumu, pēc tam gan jau pieradīs,” stāsta Diāna.

Tagad vairs atkāpšanās ceļa nav, Diānas mugura tiek nodota tetovētāja Olafa prasmīgajās rokās! Pirmais, kas tiek darīts – noskūta mugura, taču tas nav nekāds apvainojums, jo pilnīgi visiem cilvēkiem tā esot spalvaina. “Man nav īsti no svara, vai tas būtu Dinamo logotips vai kas cits, bet tas izaicinājums ir tas, ka es pieņemu to, ko esmu pateikusi, un to arī izdaru!” komentē divu bērnu māmiņa Diāna.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Diemžēl, kārtējā debilitātes paraugstunda….

 2. Būtu labāk pie zobārsta aizgājusi

 3. Vēl skumji, ka šo rāda La, pilnīgi nevajadzīgi. Labāk būtu parādījuši 2 bērnu māti, kura tiešām velta laiku bērnu attīstībai, nevis sevis DEGRADĒŠANAI!

 4. naturāli nojūdzies bābietis, paliks vecāka, miesa izplūdīs, zīmējums arī, būs staigājoša šausmas

 5. Nezinu par konkrēto sievieti, bet vispār šādas neraksturīgas izrādīšanās lietas(fanošana par hokeju) pārsvarā dara lai pievērstu sev pretējā dzimuma uzmanību.

  Ir pavisma maz sieviešu, kam tiešām pašam interesē hokejs, Tieši tas rigas dinamo un patīk tetovējumi. Tādas pi pavisam retas “čomiskā’ tipa dāmas. pārējās tēlo.

 6. Jautājums ir nevis kāpēc kāda kautko tetovē, bet kāpēc par kautko tik nesvarīgu ir jāpublicē ziņas?

 7. Tetovēšanās ir sadomazohistu subkultūras sastāvdaļa.

 8. pilnīgs Vājprāts! Atbildēt

  Galīgi aptaurēta! Prātiņu izkūkojusi! Viņa grib lai viņu uzvelk! Šitāds idiotisms nav jārāda Bērniem! Es saprotu, ja viņa būtu uztetovējusi Jūzu Kristu, vai vai kautko tiešām Svētu viņai! Veselam saprātam! bet nejau lūzeru, vīriešu sporta veida komandas logo! Nu kautvai Stenlija kausa ieguvējus, bet sievietei tādas lietas nav jāliek uz sava ķermeņa! Viņai uz pieres vajag uztetovēt locekli ar nosļukušām olām!

 9. Viņai ir neapmierināta seksuāla vajadzība.

  • Parasti sievietei vajadzība pēc uzmanības ir absoluti primāra. Lai skrien pakaļ pielūdzēju pūļi un vārdu sakot celt reitingu. Seksuālā ir jums. Sievietei vajag lai viņai palīdz strādāt pa dzīvi. t.i. nes somas un nodrošina dzīvi. Lai cik tas triviāli nebūtu, bet tā tas ir.

Draugiem Facebook Twitter Google+