×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Kārlis Streips vadīs humorīgu ziņu raidījumu “RīgaTV 24” (7)

karlis_streips

No 29. februāra kanālā “RīgaTV 24” katru darba dienas vakaru pulksten 22:00 tiks rādīts jauns izklaidējošs un satīrisks ikdienas ziņu raidījums “Vēlais ar Streipu”, kura vadītājs ir pieredzējušais žurnālists un televīzijas personība Kārlis Streips. Jaunā raidījuma ietvaros Kārlis Streips skatītājiem sevi ļaus iepazīt jaunā ampluā – sabiedrības notikumu analītiķis caur humora, ironijas un sarkasma prizmu.

Katru darba dienas vakaru raidījumā “Vēlais ar Streipu” Kārļa Streipa personība un prāta asums sniegs skatītājiem vakara izklaidi, izklāstot jaunumus, interesantus faktus, cilvēku viedokļus, kā arī iztirzājot lielākas un mazākas sabiedrībā aktuālas tēmas, par ko runā visā pasaulē un Latvijā.

Klāvs Kalniņš, kanāla “RīgaTV 24” direktors, par jauno raidījumu “Vēlais ar Streipu” stāsta: „ Līdz šim skatītāji raduši redzēt Streipu nopietnos, analītiskos raidījumos, kur izpausmes brīvība tika ierobežota ar sava veida cenzūru. Taču līdz ar jauno raidījumu skatītājiem būs iespēja uzzināt par ikdienā notiekošo analītiskā, izklaidējošā un satīriskā gaismā, kā arī baudīt Streipa prāta asumu, drosmīgo humoru un sarakstisko skatījumu uz notiekošo pasaulē un Latvijā.

Ar raidījuma palīdzību vēlamies radīt izpratni par apkārt notiekošo un aktivizēt Latvijas sabiedrības iesaisti aktuālajos notikumos Latvijā. Ceru, ka ar šāda alternatīva ikdienas ziņu raidījuma starpniecību veicināsim sabiedrības vēlmi sekot līdzi ikdienas notikumiem, noticot, ka ir iespējams mainīt lietu ierasto kārtību.”

Raidījuma “Vēlais ar Streipu” satura veidošanā tiks iesaistīta arī Latvijas sabiedrība, aicinot atbildēt uz jautājumiem ielu intervijās un sociālajos tīklos. Tā formāts ir izvēlēts atbilstoši pasaulē jau iecienītiem vēlo vakaru ziņu un notikumu apskatu raidījumiem.

Katru darba dienas vakaru pulksten 22:00 jaunais raidījums “Vēlais ar Streipu” būs vērojams kanālā “RīgaTV 24” un interneta platformā www.play24.lv

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Ak vai!Žēl,ka Streipam atkal būs izdevība zīmēties kameras priekšā.Tikai Latvijā viņu pataisīja par spīdekli,jo Amerikā nebija nekādas izredzes būt glorificētam!Grūti iedomāties,ko viņš teiks par pensionāriem(pirms vairākiem gadiem mēs bijām ņerkstētāji,kas būsim tagad?)Vēl gribētos zināt ar kādām metodēm šoreiz latviešus mācīs kā mīlēt krievus.Tādus un līdzīgus jautājumus varētu uzdot daudz.Lai nu veicas jaunajai televīzijas zvaigznei!

  2. Varētu jau nu ar’neatgriezties. Nekas nebūtu zaudēts. Atā!

  3. Forši! Domāju, ka būs interesants raidījums!

  4. Tagad Streips savas rupjības varēs runāt legāli.Un tas būs tas humors!

  5. Dibendrāžamajiem atkal savs rupors?!
    Tikai kāds tur humors var iznākt no pastulbā Streipa, kurš sirgst ar humora deficīta kaiti?

  6. Ārprāts! Lai nebūtu rupjam-man nav ko teikt.

Draugiem Facebook Twitter Google+