Sports
Hokejs

Mārtiņš Karsums (centrā).

Mārtiņš Karsums guvis otro vārtus KHL čempionāta 12. sezonā.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Spartak” un Minskas “Dinamo” spēles 24. minūtē Karsums pie savas aizsardzības zonas zilās līnijas atņēma ripu pretiniekam un aizmuka vienatnē pret minskiešu vārtsargu Aleksandru Osipkovu, panākot 4:2 savas komandas labā.

“Spartak” un Minskas “Dinamo” spēlē mājinieki atspēlējās no 0:2 un izvirzījās vadībā ar 4:2, tomēr minskieši otrajā trešdaļā panāca 4:4, bet mača 58. minūtē guva uzvaras vārtus – 4:5.

Karsumam tie bija otrie vārti šajā sezonā, bet pirmos viņš guva atklāšanas mačā Rīgā pret “Dinamo”.