Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums sestdien bija ļoti pamanāms KHL spēlē, kurā viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” viesos ar 5:3 pārspēja Astanas “Baris”.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
VIDEO. “Vai tu zināji, ka krāpniekam nemaz nav svarīgi, vai tev kontā ir vai nav nauda?” Padoms kā pārbaudīt, vai krāpnieki uz tava vārda nav paņēmuši kredītus 4

Karsums otrajā periodā guva savus pirmos vārtus šosezon (14 spēlēs 1+8) un nedaudz vēlāk izkāvās ar Artjomu Ļihotņikovu – pretinieks uzreiz pēc iemetiena apmetās ap kaklu Mārtiņam, taču viņš ir fiziski ļoti spēcīgs un ierādīja oponentam vietu.

48. minūtē Karsums saņēma disciplināro noraidījumu uz 10+20 minūtēm, tādējādi kopumā spēlē nopelnot 37 soda minūtes.