Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums sestdien bija ļoti pamanāms KHL spēlē, kurā viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” viesos ar 5:3 pārspēja Astanas “Baris”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi”
Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”

Karsums otrajā periodā guva savus pirmos vārtus šosezon (14 spēlēs 1+8) un nedaudz vēlāk izkāvās ar Artjomu Ļihotņikovu – pretinieks uzreiz pēc iemetiena apmetās ap kaklu Mārtiņam, taču viņš ir fiziski ļoti spēcīgs un ierādīja oponentam vietu.

48. minūtē Karsums saņēma disciplināro noraidījumu uz 10+20 minūtēm, tādējādi kopumā spēlē nopelnot 37 soda minūtes.