Sports
Futbols

VIDEO: kārtīga izgrūstīšanās pēc “Riga” un “CSKA” spēles0

foto – Paula Čurkste/LETA

Latvijas futbola kluba “Riga” spēlētāji atdeva visus spēkus un sevi netaupīja, UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas atbildes spēlē pret Sofijas CSKA komandu parādot raksturu un sagādājot pretiniekiem lielas problēmas, pēc mača atzina rīdzinieku galvenais treneris Viktors Skripņiks.

“Riga” komanda dramatisma pilnā spēlē pēc pamatlaika un papildlaika bija vadībā ar 1:0, taču divu maču summā rezultāts bija neizšķirts 1:1, jo Sofijas klubs pirms nedēļas savās mājās uzvarēja ar tādu par rezultātu. Savukārt pēcspēles “pendelēs” ar 5:3 uzvarēja Bulgārijas vienība, nodrošinot sev ceļazīmi uz kvalifikācijas otro kārtu.

Pēc 11 metru sitienu sērijas laukumā izcēlās asumi, tāpēc mača galvenais soģis parādīja četras sarkanās kartītes, bet kopumā šajā mačā viņš pie tām ķērās pat sešas reizes.

“Tās ir emocijas un vēlme tikt nākamajā kārtā. Šoreiz tā bija neliela provokācija no pretinieku spēlētājiem un pārstāvjiem. Mūsu puiši izvēlējās pastāvēt par sevi, pilsētu un stadionu. Vienmēr kāds būs priecīgāks un kāds būs bēdīgāks un šoreiz tādēļ izcēlās savstarpējas nesaskaņas,” par mača izskaņu sacīja 48 gadus vecais Skripņiks.

Saistītie raksti

“Esmu apmierināts ar spēlētāju sniegumu, jo kopumā nospēlējām labas 120 minūtes. Principā šo spēli uzvarējām, taču divu spēļu summā tas bija neizšķirts un “pendelēs” nācās atzīt pretinieku pārākumu,” pēc mača preses konferencē sacīja Skripņiks.

“Bijām gatavi šādam scenārijam, taču diemžēl vienai komandai vienmēr ir jāizstājas. Parādījām raksturu un spējām sagādāt problēmas pretiniekiem. Puiši bija tik noguruši, ka uz ģērbtuvēm devās ar krampjiem kājās. Novēlu CSKA veiksmi turpmāk.”

LA.lv