×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. jūnijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Kas dzērājšoferim Jāņos darāms šķūnī? (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) jau 16 gadu pēc kārtas Jāņu laikā sabiedrībai atgādina: “Nesēdies pats un neļauj nevienam radam, draugam vai kaimiņam sēsties pie stūres reibumā!”. Šo gadu laikā CSDD ar dažādām metodēm atturējusi dzērājšoferus no sēšanās pie stūres reibumā.

Pēdējos divus gadus pret-dzeršanas seriāla “Dusmīgs, toties dzīvs!” laikā šoferis kunga prātā tika pielīmēts pie sola, ierakts smiltīs, apstādināts ar pannas palīdzību vai arī – auto atslēgas aiznesa pasta balodis. Šogad sabiedrībai tiks ieteikts vēl viens drošs dzērājšofera “izslēgšanas” risinājums, izmantojot saimniecības palīgēku, jeb tā dēvētais šķūnings.

Kampaņas “Dusmīgs, toties dzīvs!” 6.sērija “’Šķūnis” CSDD Youtube kanālā.

Iepriekšējo gadu seriāla sērijas apskatāmas CSDD mājas lapā.

Šogad sabiedrība tiks uzrunāta ar video un audio klipu palīdzību, savukārt sociālajos tīklos tiks publicētas ilustratīvas pamācības par draugu apturēšanu reibumā un organizēti konkursi ar iespējām saņemt balvas, kas palīdzēs atturēt draugus izšķirošajā brīdī. Papildus tam, sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību ERGO, ir veikts arī īpašs sociālais eksperiments, kura laikā noskaidrojām, cik atbildīgi esam, ja runa ir par sveša cilvēka apturēšanu. Ar eksperimenta rezultātiem var iepazīties CSDD Youtube kanālā:

Kampaņu “Dusmīgs, toties dzīvs!” atbalsta apdrošināšanas sabiedrība ERGO, un tā tiek daļēji finansēta no OCTA līdzekļiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Par skūni labs. bet otrs vijiks diskutējams. Tie, kas nepalīdz viena daļa nepalīdz tāpēc, ka principā viss ir pofig.

  2. Nu, tie cilvēki, kas palīdzēja, paši pa pjankai brauc…

Draugiem Facebook Twitter Google+