Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
22. janvāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Kas maksās par krītoša sniega sabojātiem auto? (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Mediķi aicina cilvēkus būt īpaši piesardzīgiem pilsētās, jo sekas, ko var radīt no jumta krītoša lāsteka vai sniegs, var būt ļoti nopietnas. Savukārt namu īpašniekiem par nenotīrītām un bīstamām lāstekām draud arī naudas sods – 1,4 tūkstoši eiro, atgādina LNT raidījums “900 sekundes”.

Redzot no jumtiem karājamies lāstekas, Rīgas pašvaldība aicina par to ziņot viņu izliktajos sociālajos tīklos, un reakcija tiek solīta apmēram dienas laikā.

Uģis Vidauskis, “Rīgas domes pārstāvis: Par šo lāsteku laikus nolaušanu, par to lāsteku, kas apdraud garāmgājējus vai arī viņu mantu (pamatā tās ir automašīnas), atbildīgs ir ēkas īpašnieks. Galvaspilsētas ielās uzrunātie cilvēki atzīst, ka steigā ne vienmēr pārliecinās, ka virs ietves no jumta kores nekarājas bīstamās lāstekas, taču apzinās, ka situācija var būt nopietna.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Bēniņus vajag nosiltināt, un tad lāsteku problēma ir atrisināta. Tās vispār vairs neveidosies.
  -Nav jāmaksā par lāsteku tīrīšanu
  -Nav jāmaksā sodi par nenotīrītām lāstekām
  -Neviens necietīs, netiks traumēts vai tfu tfu tfu nogalināts
  -Mazāki apkures rēķini

  Kas nosiltinās? Kalo Būve nosiltinās!

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+