Sports
Futbols

Edinsons Kavani (pa kreisi) skaidrojas ar Lionelu Mesi.

Argentīnas futbola izlase pirmdien pārbaudes spēlē Telavivā, Izraēlā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Urugvaju, mača gaitā nesaskaņām rodoties starp abu komandu zvaigznēm Lionelu Mesi un Edinsonu Kavani.

Pirmā puslaika gaitā kādā epizodē Kavani aicinājis Mesi uz kautiņu, pretī saņemot atbildi: kad vien vēlies. Abi zvaigžņotie futbolisti attiecības turpināja skaidrot puslaika pārtraukuma tunelī zem tribīnēm. Viņu konfliktu pārtraucis urugvajietis Luiss Suaress, kurš ikdienā ir Mesi komandas biedrs “Barcelona” sastāvā.

Vēlāk Kavani notikušo skaidroja ar principiālā dueļa radītām emocijām. Šajā spēlē vārtus guva gan Kavani, gan Mesi, kurš kompensācijas laikā ar 11 metru soda sitienu izrāva neizšķirtu, bet iepriekš rezultatīvi piespēlēja Serhio Aguero komandas pirmo vārtu guvumā. Kavani tie bija 50. vārti izlases sastāvā, bet Mesi rēķinā tagad ir 70.

Saistītie raksti

Četras dienas iepriekš Mesi radās vārdu pārmaiņa ar Brazīlijas izlases galveno treneri Tite. Šajā pārbaudes spēlē argentīnieši uzvarēja ar 1:0.