×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. septembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Ķemeru purvā beidzot atrod pazudušo pensionāri

Kadrs no videoKadrs no video

Glābšanas operācija Ķemeru purvā – kāda pensionāre tur pavadījusi vairāk nekā diennakti. Tumsā, naktī viņu atrast neizdevās, tāpēc meklējumi turpinājās gaišā laikā, informē LNT raidījums “Degpunktā”.

Sievietes meita Linda stāsta, ka viņas mamma šo mežu labi pazīst, taču apmaldīties sanācis ne pirmo reizi. Pirms septiņiem gadiem šādi jau noticis. Toreiz sieviete mežā pavadījusi 12 stundas, taču tagad pagājusi vairāk nekā diennakts.

Meklēšanā tika iesaistītas vairākas likumsargu ekipāžas, kinologi ar suni. Sievietes vējjakai, ko iedevuši tuvinieki, vajadzētu palīdzēt sunim uziet pēdas. Pie šosejas policisti ik pa laikam ieslēdz sirēnas, cerot, ka sieviete tās sadzirdēs un varēs nākt uz skaņas pusi.

Kamēr policisti meklēja sievieti uz zemes, tikmēr gaisā lidoja helikopters, un cilvēki centās sievieti ieraudzīt no augšas. Helikopteru palīgā nosūtījusi apdrošināšanas kompānija BTA. Taču pēc kāda laika pienāk negaidītas ziņas – meitai izdodas pazudušo mammu sazvanīt. Vēlāk saruna pārtrūka, un viņai vairs nebija ne jausmas, kur mamma atrodas.

Helikopters riņķoja virs lielās teritorijas, cilvēki no augšas centās saskatīt pazudušo kundzi. Pilots ir ar pieredzi, un viņš no augšas spēj saskatīt cilvēkus. No sākuma šķiet, ka tas ir tikai gaišs punkts, taču vērīgāk ieskatoties, punkts kustas. Sieviete beidzot tiek atrasta. Signāls no augšas nodots meklētājiem lejā. Glābšanas darbu vadītājs, sapratis, kur sieviete atrodas, dodas viņai pretī skriešus.

Sieviete savukārt, saprotot, kas notiek, sastingst uz vietas, lai nesarežģītu notiekošo. Atpakaļceļš līdz ceļam glābējiem aizņem vairāk nekā stundu – pensionāre ir nogurusi un nespēj ātri paiet. Nonākusi drošībā, viņa saglabā možu garu.

Sieviete tiek nodota mediķu rokās, un, lai gan šķiet, ka viņai tiešām nekas nekaiš, speciālistiem par to jāpārliecinās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+