Latvijas hokejists Ronalds Ķēniņš jau otrajā NHL spēlē pēc kārtas guva vārtus, palīdzot Vankūveras “Canucks” savā laukumā ar 3:2 papildlaikā apspēlēt Vinipegas “Jets”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Ķēniņš tāpat kā iepriekšējā mačā vārtus guva 53. minūtē, panākot izlīdzinājumu 2:2. Kopumā viņš laukumā pavadīja vairāk kā desmit minūtes, veica četrus metienus pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes par pretinieka turēšanu un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Papildlaika 36.sekundē uzvaru mājiniekiem atnesa aizsargs Luka Zbisa. Trīs maču laikā Ķēniņa rēķinā divi vārti un pozitīva lietderība +2.

Savukārt, Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” pārtraukusi 14 zaudējumu sēriju, viesos ar 3:2 pārspējot Monreālas “Canadiens”. Girgensons spēlēja vairāk kā 22 sekundes, trīs reizes meta pa vārtiem, izdarīja divus spēka paņēmienus un bloķēja četrus metienus, bet lietderības koeficients bija negatīvs -2. Šī bija garākā kādas NHL komandas zaudējumu sērija kopš 2003.gada.

Vankūveras vienība pašlaik ar 59 punktiem 49 spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu konferencē, bet “Sabres” pēc 51 aizvadīta mača ar 33 punktiem ir pēdējā visā līgā.