Ronalds Ķēniņš svētdien izdarīja rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Vankūveras “Canucks” cieta zaudējumu Stenlija kausa mačā.
Pirmās kārtas trešajā spēlē “Canucks” viesos ar 2:4 piekāpās Kalgari “Flames”. Ķēniņš piedalījās Jannika Hansena vārtu guvumā mača 58. minūtē, kad komanda samazināja deficītu līdz 2:4.
Ķēniņš spēlēja nepilnas desmit minūtes, izdarīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderību +1.
Sērijā līdz četrām uzvarām “Flames” ir vadībā ar 2:1.
REZULTĀTI:
Ņujorkas “Islanders” – Vašingtonas “Capitals” 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) – pagarinājumā; sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 2-1 vadībā atrodas “Islanders”;
Otavas “Senators” – Monreālas “Canadiens” 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) – pagarinājumā; sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 3-0 vadībā atrodas “Canadiens”;
Rietumu konferences ceturtdaļfināls:
Čikāgas “Blackhawks” – Nešvilas “Predators” 4:2 (1:1, 3:1, 0:0); sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 2-1 vadībā atrodas “Blackhawks”;
Kalgari “Flames” – Vankūveras “Canucks” 4:2 (2:1, 0:0, 2:1); sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 2-1 vadībā atrodas “Flames”.