×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
7. februāris, 2017
Drukāt

VIDEO: Klaiņojošie suņi apdraud stirnas. Ko darīt? (11)

Foto-Linda DombrovskaFoto-Linda Dombrovska

Klaiņojošo suņu problēma ir plaši izplatīta laukos. Ne vienmēr vaļā palaisti suņi vienkārši pastaigājas, nereti tie apdraud stirnas un citus Latvijas faunas pārstāvjus.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Paldies! Uzzināju ka PVD kritizēt ir aizliegts.

 2. Aizsūtīt mūsu ierēdņus mācībās uz Vāciju. Pagājušā gadā bērni uzdāvināja ceļojumu uz Vāciju. Četrās dienās ko pavadījām Berlīnē uz ielas neieraudzījām nevienu kaķi. Klēpja sunīši bija klēpī, bet lielie ļoti īsa saitē un ar pamatīgu uzpurni. Jautājām vāciešiem kā to panāk. Izrādās ka ļoti vienkārši. Uzliek tādu nodokli ka pat vidusmēra vācietis sāk domāt vai suni turēt ir izdevīgi. Pie mums tas ir nereāls sapnis. PVD paliks bez darba un nāksies samazināt štatus. Kampēji rullē!

 3. pIELIKT TOS SUŅUS PIE ĶĒDES UN KĀRTĪGI BAROT

 4. cietumsodu saimniekam- pa to laiku arī suns visdrīzāk būs izbeidzes…. bet izdarīt tur nevar neko- pat ja saimnieka sieva vienu dienu neizlaiš ārā to savu milzeni pastaigā, nākamajā jau atkal siro mežā:)

 5. Izšaut stirnas…

 6. Jānošauj stirnas, jo suņi Latvijā pēc cieņas kļūst līdzīgi govīm Indijā

 7. Ko darīt? Suņus nošaut, bet saimniekus cietumā par slepkavības ieroču turēšanas noteikumu pārkāpšanu!

  • Nu tad vajag apcietināt un nošaut arī visus brīvi staigājošos cilvēkus, jo nekad nevar zināt kurā brīdī šie iedomāsies slepkavot. Ziņās to vien lasi katru dienu kāda slepkavība, ar auto, vai citiem saimniecībā pieejamiem priekšmetiem un c. šķidrumiem.

   • Likums un kārtība Atbildēt

    Cilvēkam atšķirībā no suņa piemīt cilvēktiesības, tādēļ cilvēks atšķirībā no suņa drīkst brīvi staigāt. Suns turpretī ir lieta – tiesību objekts, sunim nav tiesību, tam ir jāatrodas tur, kur to nosaka likums. Ja kāds šo principiālo atšķirību nesaprot, tad viņam jāiet skolā – vēlams, sākot ar 1.klasi.

 8. Kurā brīdī apdraudēja?

  • Tā īsti apdraud laikam, kad ir biezs sniegs un uzsalusi sērsna, kurā stirnas ielūst, bet suņi vēl spēj paskriet pa virsu. Tad viņi tās stirnas spēj noķert.

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +24.4
Alūksne +23.1
Daugavpils +23.3
Saldus +24
Liepāja +23.0
Jelgava +23
Ventspils +19.2
Limbaži +24
Madona +22
Rēzekne +22
Draugiem Facebook Twitter Google+