Kultūra
Mūzika

Video: “Knīpas un knauķi” Ziemassvētku sveiciens – dziesma “Rūķītis maziņš un es”0

Publicitātes foto

Iemīļotais bērnu raidījums “Tutas lietas” kopā ar Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālo studiju “Knīpas un knauķi” ir sagatavojuši sirsnīgu muzikālu Ziemassvētku sveicienu – dziesmu “Rūķītis maziņš un es”.

LMT Viedtelevīzija piedāvā noklausīties jauno dziesmiņu un mācīties vārdus kopā ar Tutu un vokālās studijas audzēkņiem!

“Tutas lietas” ir video stāstu sērija bērniem, ko radījusi Latvijas apceļotāja un jaunatklājēja Marta Selecka. Raidījums ir mīļš un izglītojošs ekrāna saturs pašiem mazākajiem, viņiem saprotamā valodā par interesantām un noderīgām tēmām. Galvenās varones Tutas lomā iejutusies aktrise un mamma Liene Sebre.

“Dziesma “Rūķītis maziņš un es” radās, veidojot “Tutas lietu” Ziemassvētku sēriju. Tā vēsta par pasaulē mazāko rūķīti, kurš noslēpies vēro, kā bērni gatavojas Ziemassvētkiem, un domā, kādas dāvanas viņiem sarūpēt. Raidījuma galvenā varone Tuta rūķītim veltīja dziesmu. Kopā ar komponisti Lauru Polenci nolēmām izveidot arī karaoke versiju, lai palīdzētu bērniem un vecākiem vieglāk apgūt dziesmas vārdus.

Vēlamies, lai šī dziesmiņa ir kā sveiciens ikvienam bērnam Ziemassvētkos, un esam priecīgi, ka šo sveicienu bērniem var nodot mazie dziedātāji no bērnu ansambļa “Knīpas un knauķi”.

Ceram, ka šogad dziesmiņa skanēs daudzu Tutas draugu mājās pie svētku eglītes,” stāsta Marta Selecka.

Tuta kopā ar “Knīpām un knauķiem” iedziedājusi arī raidījuma skatītāju iecienītās “Tutas dziesmas” karaoke versiju, aicinot mazos dziedāt un dejot līdzi.

Dziesmu mūzikas autore ir Laura Polence, teksta autore ir Inka Mastiņa, bet video horeogrāfijas autore un balss – “Knīpu un knauķu” vadītāja Sanita Sējāne.

Ziemassvētku sveiciens un raidījuma “Tutas lietas” jaunākās, otrās sezonas sērijas, kā arī atraktīvā “Tutas dziesmas” karaoke versija ir skatāmi LMT Viedtelevīzijā un mobilajās ierīcēs – lietotnē LMT Straume un internetā.

LA.lv