Tehnika
Tehnoloģijas

VIDEO. Krievijas pasta 17 000 eiro vērtais drons ietriecies mājas sienā3


Krievijas pasta drons ar 2 kg sūtījumu avarē pēc 100 metriem, 03.04.2018.
Krievijas pasta drons ar 2 kg sūtījumu avarē pēc 100 metriem, 03.04.2018.
Ekrānuzņēmums no You Tube.

Krievijas pasts šonedēļ piedzīvojis neapskaužamu neveiksmi, svinīgi pirmo reizi gaisā palaižot dronu ar 2 kg smagu sūtījumu. Svētku pasākumā drons strauji nogāzies jau pēc simts metriem, vēstī Vācijas medijs “Spiegel Tv”‘.

Tas noticis vienā no Sibīrijas lielpilsētām, kur, klātesot daudziem promenentiem viesiem un medijiem, bija plānots palaist pirmo pasta kurjera dronu visā Krievijā. Pirms drona palaišanas gaisā, Krievijas pasta pārstāvis teica cerību pilnu runu: “Mēs pirmo reizi šeit īstenojam projektu, kam noteikti jābūt veiksmīgam!”

Drīz pēc tam klātesošie noskatījās, kā gaisā paceļas drons ar 2 kg smago pasta sūtījumu, ko vajadzēja nogādāt uz  ciemu, kas atrodas 35 kilometru attālumā.

Saistītie raksti

Nepagāja ne dažas minūtes, kad pēc 100 metriem turpat, visiem viesiem redzot, drons iegāzās tuvumā esošajā mājas sienā ar lielu blīkšķi. Ne velti klātesošo emocijas bija vārdos “karstas”.

Pēc spēcīgā trieciena mājas sienā, 17 000 eiro vērtais pasta drons bija pa galam sabojāts, – tas nokrita uz zemes un pilnībā izjuka gabalos.

LA.lv