Sanhosē “Sharks” komanda trešdien sasniedza Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences pusfinālu, no tālākās cīņas izslēdzot Anaheimas “Ducks” vienību.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
Britu pulkvedis: “Viņš blefo par kodolieročiem. Jo ātrāk mēs to sapratīsim, jo ​​labāk” 140

“Sharks” Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē savās mājās ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:1) apspēlēja “Ducks”, sērijā panākot rezultātu 4-0.

Rietumu konferences pusfinālā Sanhosē vienība mērosies spēkiem ar debitanti Vegasas “Golden Knights”, kas pirmajā kārtā ar 4-0 pārspēja Losandželosas “Kings”.

Spēles rezultātu atklāja “Sharks” uzbrucējs Markuss Sērensens, panākot 1:0 un ar vārtu guvumu izceļoties trešo spēli pēc kārtas, taču Endrū Kogljano trešajā trešdaļā izlīdzināja rezultātu. Pēc nedaudz vairāk kā vienas minūtes Sanhosē vienība gan atkal atguva vadību, kad ar precīzu metienu izcēlās Tomāšs Hertls.

“Sharks” vārtsargs Martinss Džonss šajā spēlē atvairīja 30 pretinieku metienus

Citā spēlē iepriekšējās sezonas vicečempione un šīs sezonas regulārā čempionāta spēcīgākā komanda Nešvilas “Predators” viesos ar rezultātu 3:2 (1:0, 2:0, 0:2) uzveica Kolorado “Avalanche”, Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā panākot pārsvaru 3-2.

Tāpat vienas uzvaras attālumā no Austrumu konferences pusfināla nonāca Tampabejas “Lightning”, kas viesos apspēlēja Ņūdžersijas “Devils” 3:1 (2:1, 0:0, 1:0). “Lightning” sērijā ir vadībā ar rezultātu 3-2.

Savukārt pašreizējā čempione Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) viesos sagrāva Filadelfijas “Flyers”. “Penguins” tādējādi sērijā ir izvirzījusies vadībā ar rezultātu 3-1.

Pitsburgas komandas vārtsargs Mets Marejs šajā spēle atvairīja visus 26 pretinieku metienus.

Tikmēr “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs guva vienus vārtus un veica vienu rezultatīvu piespēli, kļūstot par “Penguins” visu laiku rezultatīvāko spēlētāju (173) Stenlija kausā – viņš apsteidzis kluba pašreižejo īpašnieku un kādreizējo uzbrucēju Mario Lemjē. Identiska statistika arī Filam Keselam un Jevgēņijam Malkinam.

Austrumu konferencē vēl neviena no komandām nav pārvarējusi pirmo kārtu.

Pērn Stenlija kausa finālā Pitsburgas “Penguins” ar 4-2 uzvarēja Nešvilas “Predators” komandu.