Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
17. marts, 2016
Drukāt

VIDEO: Vai izglītība tikai latviešu valodā palīdzēs integrēties? (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Premjerministra Māra Kučinska valdības deklarācijā iekļauts punkts par ieceri izveidot vienotu izglītības sistēmu latviešu valodā. Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes raidījuma “Kivi” politikas redakcija skaidro, ar kādu mērķi šis punkts iekļauts, un, vai izglītība latviešu valodā palīdzēs mazākumtautību jauniešiem integrēties Latvijas sabiedrībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Domāju, ka jā. Varbūt, ka ļoti palīdzētu arī, ja latvieši runātu ar visiem
    visiem tikai latviski.

    • Tikai ja visi mācīsies kopā – latvieši un krievi! Nodzīvoju Latvijā 68 gadus, bet neuzskatu, ka esmu integrējusies. Un nemaz par to nenožēloju!!!

      • ir bezcerīgs,jo piederi pie dižās ” atbrīvotāju ” cilts,kuri uzskata,ka ir atstiepuši vietējiem aborigēniem ” kuļturu” ,kuru tie nabadziņi tā arī nav spējuši ieraudzīt un novērtēt.Gluži veltīgi aizvadīti 68 gadi,kurus būtu varējusi lietderīgāk nodzīvot savā etniskajā vidē starp savējiem.Nekādi nespēju saprast to sovjetu mazohistiskās tieksmes-mocīsies paši,bet darīs visu ,lai tikai citi arī nejustos komfortabli.

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (50)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+