Mobilā versija
Brīdinājums +15.1°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
17. marts, 2016
Drukāt

VIDEO: Vai izglītība tikai latviešu valodā palīdzēs integrēties? (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Premjerministra Māra Kučinska valdības deklarācijā iekļauts punkts par ieceri izveidot vienotu izglītības sistēmu latviešu valodā. Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes raidījuma “Kivi” politikas redakcija skaidro, ar kādu mērķi šis punkts iekļauts, un, vai izglītība latviešu valodā palīdzēs mazākumtautību jauniešiem integrēties Latvijas sabiedrībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Domāju, ka jā. Varbūt, ka ļoti palīdzētu arī, ja latvieši runātu ar visiem
    visiem tikai latviski.

    • Tikai ja visi mācīsies kopā – latvieši un krievi! Nodzīvoju Latvijā 68 gadus, bet neuzskatu, ka esmu integrējusies. Un nemaz par to nenožēloju!!!

      • ir bezcerīgs,jo piederi pie dižās ” atbrīvotāju ” cilts,kuri uzskata,ka ir atstiepuši vietējiem aborigēniem ” kuļturu” ,kuru tie nabadziņi tā arī nav spējuši ieraudzīt un novērtēt.Gluži veltīgi aizvadīti 68 gadi,kurus būtu varējusi lietderīgāk nodzīvot savā etniskajā vidē starp savējiem.Nekādi nespēju saprast to sovjetu mazohistiskās tieksmes-mocīsies paši,bet darīs visu ,lai tikai citi arī nejustos komfortabli.

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Lielā neziņā gaida 2018. gada septembriSkolotājiem ļauj nedaudz ieskatīties jaunajā mācību saturā
Draugiem Facebook Twitter Google+