Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
17. marts, 2016
Drukāt

VIDEO: Vai izglītība tikai latviešu valodā palīdzēs integrēties? (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Premjerministra Māra Kučinska valdības deklarācijā iekļauts punkts par ieceri izveidot vienotu izglītības sistēmu latviešu valodā. Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes raidījuma “Kivi” politikas redakcija skaidro, ar kādu mērķi šis punkts iekļauts, un, vai izglītība latviešu valodā palīdzēs mazākumtautību jauniešiem integrēties Latvijas sabiedrībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Domāju, ka jā. Varbūt, ka ļoti palīdzētu arī, ja latvieši runātu ar visiem
    visiem tikai latviski.

    • Tikai ja visi mācīsies kopā – latvieši un krievi! Nodzīvoju Latvijā 68 gadus, bet neuzskatu, ka esmu integrējusies. Un nemaz par to nenožēloju!!!

      • ir bezcerīgs,jo piederi pie dižās ” atbrīvotāju ” cilts,kuri uzskata,ka ir atstiepuši vietējiem aborigēniem ” kuļturu” ,kuru tie nabadziņi tā arī nav spējuši ieraudzīt un novērtēt.Gluži veltīgi aizvadīti 68 gadi,kurus būtu varējusi lietderīgāk nodzīvot savā etniskajā vidē starp savējiem.Nekādi nespēju saprast to sovjetu mazohistiskās tieksmes-mocīsies paši,bet darīs visu ,lai tikai citi arī nejustos komfortabli.

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+