Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
18. janvāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Latvijā aizliegs nēsāt sejas aizsedzošu apģērbu (4)

burka

Latvijā būs aizliegums nēsāt seju aizsedzošu apģērbu, šorīt LNT raidījumā 900 sekundes apstiprināja tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.

Rasnačs norādīja, ka sākotnēji bijusi izvēle starp divām koncepcijām: aizliegums nēsāt seju aizsedzošu apģērbu konkrētās iestādēs, tostarp izglītības un valsts pārvaldes iestādēs. Otra koncepcija, kas ir pieņemta – aizliegt seju aizsedzošo apģērbu valkāt visās sabiedriskajās vietās.

Viņš arī piebilda, ka šāds aizliegums nepieciešams ne tikai, lai nodrošinātu sabiedrisko drošību, bet arī lai nodrošinātu Latvijas kultūras aizsardzību.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ar rabarberiem pērtais pamodās? To jau vajadzēja darīt gadu, gadus atpakaļ un skaidri , saprotami sabiedriskajās vietās- iela, kantoris, pagalms…
    Kas tad ir kantoris – iet pa ielu paranžā – ieiet bankā, banka tava un paranžā turpina pa ielu, kam tiesības pacelt paranžu ? Tur jau pārliktas, citi, sievietes un policijai tikai šmuce jau pie TV. Bankas ”draugi” jau prom… Paldies Rasnačam par pirmo variantu…
    Otrais variants ir kristīgajai sabiedrībai pieņemams – valkā mājās. Šeit ir Eiropa un Latvija. Mēs esam atklāti.Mums nekas nav slēpjams. ja kādam tas nav pieņems – pārcelies uz kādu musulmaņu valsti un nēsā vesels.

  2. nevajag te jaukt p ar P
    Hokejistiem, baikeriem, riteņbraucējiem uc sportistu un medicīnisku atribūtiku neviens neaizliedz!

  3. Sen bija laiks!!!

  4. Kā būs ar slēpošanas maskām, ar šallēm, kas nosedz seju?

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+