×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
25. maijs, 2018
Drukāt

Skolēni organizē narkotiku ievešanu un izplatīšanu Latvijas skolās (2)

Foto - LETAFoto - LETA

VID muitas suns Džeroms preses konferencē rāda, kā meklē narkotikas pasta sūtījomos, 25.05.2018.

Pēdējos gados būtiski pieaudzis pasta sūtījumu skaits, ar kuriem mēģināts Latvijā iepludināt dažādas narkotikas. Valsts ieņēmumu dienests (VID) pauž bažas par narkotiku izplatību jauniešu vidū, turklāt ir konstatēti gadījumi, kad skolas nevēloties riskēt ar reputāciju atsakās no likumsargu piedāvātām lekcijām, atsaucoties uz muitas amatpersonām ziņo LETA.

Likumsargi par narkotiku kontrabandu, izmantojot pasta sūtījumus, aizturējuši trīs grupas. Viens no šo grupu organizatoriem bija 16 gadus vecs jaunietis. Kopumā šī grupa sastāvēja no trīs cilvēkiem, turklāt jau pieminētais pusaudzis aizturēšanas brīdī izrādīja pretestību un bija narkotiku reibumā.

Tāpat likumsargi aprīlī aizturējuši arī kādu vidusskolas audzēkni, kurš pasūtīja narkotikas un jau vēlāk ar tām cienājis skolasbiedrus un draugus.

Podiņš narkotiku apkarošanas problēmas risināšanā aicināja aktīvāk iesaistīties visu sabiedrību, tostarp, skolas, jo ar tiesībsargājošo iestāžu panāktajiem sodiem rezultātu nebūs iespējams iegūt.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un bērnu tiesības nestrādāt ( nemācīties) un baudīt dīgdienīgu dzīvi kaut vai kā deputāties Saeimā – rauti, banketi, pieņemšanas un tikai ne darbs likumdošanā ( piemini čekas maisus – bēg, rausta plecus; piemini OIK – bēg, rausta plecus ) un tikšanās ar vēlētājiem arī laika nesanāk …

  2. … Mulkibas …. kas stav siem skoleniem aizmugure un tos organize … ???!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+