×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
21. septembris, 2015
Drukāt

VIDEO: musulmaņu ģimene raizējas par bērna nākotni Latvijā (17)

Kadrs no videoKadrs no video

Par dzīvi bēgļu statusā stāsta bijušais bēglis Hamids, kurš apguvis latviešu valodu, taču vēl joprojām saskaras ar problēmām valstī, un musulmaņu ģimene, kura uztraucas par bērna nākotni. Kultūras ministrijai nav konkrētas atbildes par integrācijas politiku valstī, vēsta LU Sociālo zinātņu fakultātes raidījums KIVI.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Pienāks laiks un šie paši griezīs galvas un tad piesaukt līdzcietību būs par vēlu.

 2. Par saviem tautiešiem jārūpējas, daudzi no tiem dzīvo vēl sliktāk !!! To 776 bēgļu vietā atgriezt 776 Latvijas pilsoņus no piespiedu ekonomiskās migrācijas !!!

 3. elementāri, Vatson! Atbildēt

  Iemācīties valodu – tas ir labi. Daudzi to nevar vai negrib. Bet ar to ir par maz. Tev būs jādzied mana dziesma; es tavu nedziedāšu. Jo šī ir mana zeme, bet tu esi viesis …

 4. Es neraizējos par savu ģimeni un sevi Latvijā. Man ir tas mazumiņš,ar ko jauki tieku galā. Raizējos par mīļo ģimenīti Anglijā. Nav viņiem viegli un bezrūpīgi. Izjūt attieksmi kā jau pret ārzemniekiem,kaut ir arī angļu pases. Ir tadas slēptas lietiņas,kā parādīt attieksmi. Ļoti labi jāpārzin Latvijas dzīve,zemnieka politiku,spīvumu , trako izturību un darba čaklumu,lai citas,tālas zemes cilvēki pierastu.

 5. Hmm noskatījos video nu labi cilvēciņš iemācījies valsts valodu nu tas labi,bet tracina tas ,ka viņi grib un pieprasa cilvēktiesības .
  Par kādam cilvēktiesībām var iet runa svešajiem ja mums pašiem te valstī ir bardaks medicīnai naudas nav algas nemaksā cilvēki mūk prom no valsts.

 6. Es ari raizējos par saviem bērniem tepat Latvijā!Par saviem brāļiem un māsām un māmiņu- pensionāri.

 7. Es par savu bērnu un mazbērnu nākotni raizējos pat vairāk nekā musulmaņi. Saka ka ar bērna muti runā patiesība. TV parādīja sižetu kur mazs musulmanis parādīja ierašanās mērķi – nogriezt kristiešiem galvas.

 8. Apmaiņā pret kredītiem Starptautiskais valūtas fonds prasa:
  -dzimstības samazināšanu;
  -pamatiedzīvotāju depopulāciju;
  -migrantu ievešanu.

  no tā izriet:
  -nodokļu paaugstināšana;
  -socialā budžeta samazināšana;
  socialā līmeņa pazemināšana, tajā skaita algas.

  sekas:
  -iedzīvotāji ir spiesti doties darbā uz citām valstīm, ko nekautrējoties stimulē pati valsts:
  -to vietā tiek plānots ievest tūkstošiem migrantu.

  Terorisma draudi !
  Kāpēc Latvija pakļauj sevi terorisma riskam, bet vienlaicīgi gatavojas šī terorisma apkarošanai ? Vai vienkāršak nebūtu prevencijas nolūkos, slēgt radikāliem migrantiem savu valsti ?

  Imigrantu plūsmas nepieļaušanu, citas valstis ir pasludinājušas par absolūtu prioritāti!

  Meklējiet googlē: Izlūkdienesta prognozes netieši apstiprina – pārredzamā nākotnē latvieši pazaudēs Latviju

  No šā visa izriet, ka vai nu mūsu valdībā ir nonākuši totāli stulbeņi, vai totāli nodevēji ! Katrā ziņā, tas viss liek domāt, ka šī valdība nestrādā Latvijas interesēs !!!

  Vienā vārdā – to sauc par labi izplānotu tautas genocīdu.

 9. jūtu Hamidam. Muhmedam, Ahmedam, utt līdz Atbildēt

  Nekur nav tik labi kā savu senčū mājās.

 10. Latvijas valdība ir ieinteresēta masveida nekārtību, reliģisko un etnisko sadurmju un fināla kara veicināšanā ! Atbildēt

  Kapēc valdība neskatoties ne uz ko, tomēr ir apstiprinājusi 726 bēgļu uzņemšanu Latvijā! Pēc EU piešķirtās naudas apjoma, varam vienkārši aprēķināt, ka kopumā Latvijā tiek plānots ievest aptuveno 9000 bēgļu tuvāko gadu laika. Redzot šādu rīcību, jādomā, ka kādam tas neapšaubāmi ir nepieciešams, lai realizētu plānus, par kuriem iedzīvotāju vairākums netiek informēts. Tā labi paanalizējot, ikvienam kļūst skaidrs, ka uzspiežot tautai tūkstošiem svešas kultūras un rases migrantus, sadursmes un pat iespējams pilsoņkarš, ir neizbēgami. Atliek vienīgi noskaidrot, kam tas ir izdevīgi?

  Pirmkārt karus vajag baņķieriem un tas ir izdevīgs visu karā iesaistīto pušu valdībām !
  Otrkārt karus vajag korporācijām, kuras vēlas iedzīvoties uz militārajiem produktiem un ekonomiskajām krīzēm un tas ir izdevīgs visu karā iesaistīto pušu valdībām !
  Treškart, karš ir bizness un lielisks iemesls paaugstināt budžetu kara vajadzībām un bojāgājušie karotāji ir labs iegansts norakstīt uz tiem neesošu kara munīciju, ekipējumu, pārtiku, naudu ! Jo vairāk bojā gājušo, jo vairāk naudas var norakstīt !

  KARŠ IR IZDEVĪGS VISĀM KARĀ IESAISTĪTAJĀM VALDĪBĀM UN TOS RAŽO “ELITE”, SADARBĪBĀ AR VALDĪBĀM, NEVIS NAIDNIEKA SEPERĀTISTI !

 11. Masveida migrācija, ko šodien vēlas īstenot arī Latvijas valdība, būtībā ir nedabiska, piespiedu, radikāli atšķirīgu kultūru sajaukšana, kas neizbēgami novedīs pie radikālām sadursmēm ! Atbildēt

  Masveida migrantu iepludināšana no musulmaņu zemēm, tiem nepieņemamā un svešā kultūretniskajā telpā, neapšaubāmi novedīs pie radikālu grupējumu veidošanās. Latvija ir miermīlīga, atvērta un draudzīga valsts, kas neapspiež domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību, Latvijā brīvi var ticēt Alaham, Kristum, Buddam, vai Pērkontēvam. Mums vajadzētu skaidri saprast un nošķirt divas lietas – reliģisko pārliecību un Dievbijību, no radikāla fanātisma. Patiesībā, bīstami nav paši musulmaņi kā tādi, viņu reliģijā ir daudzas lietas, no kurām varam mācīties – tā aizliedz alkoholu, cigaretes, narkotikas, azartspēles, prasa ievērot augstas morāles un higiēnas normas. Bīstami ir jebkuru reliģiju radikāli fanātiķi, tieši tādi paši, kas savulaik ar zobenu un uguni uzspieda kristietību. Masveida migrācija, ko šodien vēlas īstenot arī Latvijas valdība, būtībā ir nedabiska, piespiedu, radikāli atšķirīgu kultūru sajaukšana, kas neizbēgami novedīs pie radikālām sadursmēm ! Oficiālie mediji mums neziņo par pilsoņkaru Zviedrijā.

  Dažādās publikācijās varam lasīt:
  «Islāma valsts» kaujinieki izmanto attīstīto valstu labvēlību pret bēgļiem, lai iefiltrētos Eiropā;
  Bijušais Igaunijas Aizsardzības spēku komandieris: «Islāma valsts» kaujinieki jau ir Eiropā;
  Ar bēgļiem ieplūdina tūkstošiem džihādistu.
  Kāpēc Latvijas valdība atbalsta cilvēktirgotāju un nelegālo transportieru no Āfrikas, biznesu ?

 12. savdi, ka valsts necenšas palīdzet saviem pilsoņiem !!! Atbildēt

  Varbūt šo 700 ar astīti vietā, vienkārši izlietojam šo naudiņu, lai atgrieztu 700 ar astīti savus tautiešus, kuri devušies ekonomiskaja migrācijā uz citām valstīm ? Tas nevienam nav ienācis prātā ? Kam vajadzīga tāda cilvēku pārvietošana no reģiona uz reģionu ?

 13. Tie, kas paši atkuļās līdz Latvijai, o.k., bet kāpēc viņus uzspiestā kārta ievest Latvijā un attīstīt sistemu, kas vairo liekēžu – pabalstu tīkotājus ?

 14. Latvju zeme vaļā stāv Atbildēt

  Latvju zeme vaļā stāv
  Tā kā dzīsla, pušu rauta
  Iztek asins, iztek spēks
  Latvju zeme vaļā stāv
  Vēji staigā iekšā, ārā
  Izplēš sēklu, izrauj saknes
  Latvju zeme vaļā stāv
  Kā laiks tam smiltis tek caur pirkstiem
  Tā mūsu brīvība, Tā mūsu dzīvība …
  Uz krustcelēm mazs bērniņš rotāļājas …

 15. Mēs arī gribam,… un braucam strādāt un dzīvot uz citām Eiropas valstīm. Tur, kur mums ir labāk…

 16. Allo Garaž! Latvijas iedzīvotāju ģimenes jau sen raizējas par bērnu nākotni !!! Puse latviešu jau sen prom aizbraukuši- un mūs vēl “baro” ar vaimanu video? Nožēlojami!!!

 17. mees gribam, mees gribam… ..

Draugiem Facebook Twitter Google+