Mobilā versija
+2.9°C
Elizabete, Betija, Liza, Līze
Svētdiena, 19. novembris, 2017
12. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Latvijā populārs kļūst jauns tūrisma veids – veselības maršruti

Foto - Jūrmalas pašvaldībaFoto - Jūrmalas pašvaldība

Veselības maršruti darbojas visu gadu, un tajos labprāt iesaistās gan seniori, gan bērnudārzu grupiņas, gan jaunās māmiņas ar bērniem. Tās ir dabas takas, kuru veidotāji to maršrutā iekļāvuši dažādus papildu uzdevumus, vēsta LNT raidījums “900 sekundes”.

Veselības maršrutus izstrādājuši fizioterapeiti un tajos iekļauti vingrinājumi visām muskuļu grupām – gan vēdera presei, gan sānu un kāju muskulatūrai.

Anete Jagmane, veselīga dzīves veida piekritēja: “Pārsvarā sanāk laiku pavadīt birojā, tāpēc – lai apvienotu patīkamo ar lietderīgo, sākām nākt nelielā pastaigā. Mēs savu pusdienlaiku izmantojam, piemēram, nevis sēžot kafejnīcā pie galda, bet nākot pastaigāties, labi pasmejoties un labi pavadot laiku.”

“Katrā reģionā tika atrasta pilsēta, kuras pašvaldība ir veselības veicinošo pašvaldību tīklā, kuri ir gatavi nākt pretī, parādot, kur viņu pilsētā var ierīkot veselības maršrutu un tādā veidā gatavi rūpēties par saviem iedzīvotājiem. Ne katrs var nopirkt abonementu uz trenažieru zāli. Līdz ar to šī ir iespēja bezmaksas aktīvi atpūsties,” stāsta Laura Zvirbule, Aktīva ik diena projekta vadītāja.

Pievienot komentāru

Interjera dizaineru padomi, kā pareizi un ērti iekārtot maza izmēra virtuviIr dzirdēts, ka mājas “dvēsele” ir virtuve, kurā lielu dienas daļu pavada ikviens ģimenes loceklis. Un, protams, ka visi sapņo par lielu,
Narva – tālākā ziemeļaustrumu pilsēta, kur jāredz cietoksnis, bastions... (1)Igaunijas–Krievijas pierobeža nav bezcerīga Eiropas Savienības nomale
Draugiem Facebook Twitter Google+