×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
1. oktobris, 2015
Drukāt

VIDEO: Latvijai jauns reklāmas rullītis, novērtē! (4)

Kadri no videoKadri no video

Latvijas Institūts (LI) publicējis jaunu videomateriālu par Latviju “Latvia – Get to Know It!”, ko turpmāk varēs izmantot ikviens Latvijas iedzīvotājs, prezentējot savu valsti ārzemēs un tādējādi veicinot tās pozitīvu starptautisko atpazīstamību, aģentūru LETA informēja LI sabiedrisko attiecību speciālists Krišjānis Ozols.

Skaidrojot ieceri, LI direktore Karina Pētersone norādīja, ka LI vēlējies vairāk iesaistīt sabiedrību kopumā, lai ikviens iedzīvotājs komunikācijā ar ārzemniekiem kļūst par sava veida vēstnieku. “Ar šo domu esam radījuši jaunus informatīvos resursus, kas atraktīvā un saistošā veidā ļaus pastāstīt ārzemju draugiem un darījumu partneriem par savu valsti,” skaidroja Pētersone.

Savukārt Ozols skaidroja, ka cilvēki bija ļoti iemīļojuši 2006.gadā veidoto video “Welcome to My Country”, taču tas saturiski un tehnoloģiski ir novecojis. “Tāpēc, ņemot vērā lielo sabiedrības pieprasījumu pēc vispusīga video, kurā īsi, bet saistoši parādīta Latvija, LI sadarbībā ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē sekretariātu un radošo aģentūru “!Mooz” 2014.-2015.gadā ir radījis vairākus jaunus video,” viņš skaidroja, piebilstot, ka labas atsauksmes no partneriem saņemtas par prezidentūras video “Pleased to Meet you, Honestly”.

Tāpat aktīvi tiek izmantots arī nesen tapušais uzņēmējiem domātais video “Latvia – a Country to Be Proud Of”, savukārt jaunie video “Latvia – Get to Know It!” tapšanā tika izmantoti tikai tie materiāli, kas filmēti šo divu video izveidei. Tādējādi LI izdevies ietaupīt resursus, vienlaikus radot ilgtspējīgu materiālu, ko iespējams izmantot arī pēc prezidentūras.

Papildus šiem video, klajā laists arī jauns papildinājums kampaņai “Latvijas stāsti”, kas tika veidota kā iespēja ikvienam radīt pašam savu Latvijas video stāstu par dažādām latviešiem tuvām tēmām. Jaunais fragments, kurā piedalās pazīstamais hokejists Kaspars Daugaviņš, stāsta par pagalmu – vietu, kur esam ieguvuši pirmos draugus un kur mūsu olimpieši izcīnījuši pirmās uzvaras.

Ozols aģentūrai LETA skaidroja, ka video “Latvia – Get to Know It!” izmaksājis 5553,90 eiro, savukārt video “Pagalms – Courtyard” izmaksājis 7260,00 eiro.
Abi videomateriāli no šodienas ir pieejami LI administrētajā Latvijas oficiālajā portālā ārzemniekiem “latvia.eu”, kā arī LI sociālās vietnes “Youtube” kanālā “LatvianInstitute” un citos institūta sociālajos tīklos, kā, piemēram, Latvijas oficiālā “Facebook” lapa “If you Like Latvia, Latvia Likes you”.
Ozols arī skaidroja, ka LI svarīgu lomu atvēl tieši digitālajai komunikācijai, kas ir daudz efektīvāka izmaksu un mērķauditorijas sasniegšanas ziņā. Dažādām komunikācijas platformām piesaistīta ievērojama auditorija – ap 350 000 apmeklētāju gadā portālam “latvia.eu”, bet valsts oficiālajai “Facebook” vietnei “If you Like Latvia, Latvia Likes you” – vairāk nekā 10 miljoni skatījumu gadā.

LI darbības mērķis ir Latvijas pozitīvas starptautiskas atpazīstamības veicināšana, veidojot konkurētspējīgu valsts identitāti. LI izplata informāciju un sagatavo informatīvus materiālus par Latviju. Visi LI produkti atbilst valsts zīmola elementu vadlīnijām un ir brīvi pieejami ikvienam valsts iedzīvotājam reprezentatīviem mērķiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Sausi, ātri, nesaprotami…. Vīlusies.

  2. kad reiz beigsies ta nozelojami neefektiva latvijas nodoklu maksataju naudas teresana-/ APSOLUTI NEMAKSLINICISKA- pasdarbnieku limena- video klipa//// reals kauns-PILNIGS MURGS//// SKATIETIES TACU KA EURONEWS SEVI REKLAME CITAS VALSTIS///REALS BRAKIS-

  3. Neredzu praidu visā spožumā!

Draugiem Facebook Twitter Google+