Sports
Citi sporta veidi

VIDEO: Latvijas florbola izlase pieņemšanā Saeimā0


Latvijas florbola izlase pieņemšanā Saeimā.
Latvijas florbola izlase pieņemšanā Saeimā.
Foto: Ernests Dinka/Latvijas Saeima

Saeimas namā piektdien viesojās Latvijas vīriešu florbola valstsvienība, saņemot apsveikumus no Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētāja Sanda Riekstiņa (JKP).

Pasākumā īpašs paldies tika teikts ilggadējam izlases spēlētājam un valstsvienības līderim Atim Blindam. Sportists, kurš paziņojis par karjeras noslēgšanu izlasē, Latviju pārstāvējis deviņos pasaules čempionātos un savu starptautisko karjeru noslēdza kā pasaules čempionātu vēsturē desmitais visu laiku rezultatīvākais florbolists.

Aizvadītā gada decembrī Latvijas florbola izlase izcīnīja piekto vietu pasaules čempionātā.

“Lai sasniegtu labus rezultātus, ir jābūt saliedētai komandai un vienotam mērķim. Mums sev arī ikdienā jāatgādina, ka mēs visi spēlējam vienā – Latvijas komandā,” sveicot florbolistus sacīja Riekstiņš.

Saistītie raksti

“Lielie sporta forumi ir notikums jebkuram Latvijas iedzīvotājam. Tā ir iespēja uz brīdi aizmirst ikdienas rūpes un sekot līdzi saviem spēlētājiem, savai izlasei. Tas ir brīdis, kad mēs vairāk saliedējamies,” uzsvēra deputāts.

Latvijas vīriešu florbola izlase kopš 1996.gada ir piedalījusies visos 12 pasaules čempionātos un patlaban Starptautiskās Florbola federācijas pasaules rangā ieņem astoto pozīciju.

LA.lv