Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
31. augusts, 2016
Drukāt

VIDEO: ļaudis Latvijā apdrošina pat “Lego” klučus

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijā pieaug interese par dažādu neparastu kolekciju apdrošināšanu. Tā viens no Latvijas iedzīvotājiem ir apdrošinājis savu “Lego” klucīšu kolekciju, vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”.

Unikālu un īpaši vērtīgu priekšmetu apdrošināšana vairs nav tikai ārzemju fetišs. Pēdējā laikā ar ļoti neparastiem pieteikumiem pie apdrošinātājiem klienti vēršas arī Latvijā.
Apdrošinātāji norāda, ka iemesli tik mazai interesei par neparastiem apdrošinājumiem Latvijā ir saistīti gan ar ekonomisko situāciju, gan ar to, ka iedzīvotāju zināšanas par apdrošināšanas iespējām nav tik plašas kā citur Eiropā.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+