Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
31. augusts, 2016
Drukāt

VIDEO: ļaudis Latvijā apdrošina pat “Lego” klučus

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijā pieaug interese par dažādu neparastu kolekciju apdrošināšanu. Tā viens no Latvijas iedzīvotājiem ir apdrošinājis savu “Lego” klucīšu kolekciju, vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”.

Unikālu un īpaši vērtīgu priekšmetu apdrošināšana vairs nav tikai ārzemju fetišs. Pēdējā laikā ar ļoti neparastiem pieteikumiem pie apdrošinātājiem klienti vēršas arī Latvijā.
Apdrošinātāji norāda, ka iemesli tik mazai interesei par neparastiem apdrošinājumiem Latvijā ir saistīti gan ar ekonomisko situāciju, gan ar to, ka iedzīvotāju zināšanas par apdrošināšanas iespējām nav tik plašas kā citur Eiropā.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+