Reuters/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) superzvaigzne Lebrons Džeimss otrdien pirmo reizi karjerā tika izraidīts no zāles, taču tas netraucēja viņa pārstāvētajai Klīvlendas “Cavaliers” savā laukumā ar rezultātu 108:97 (35:24, 40:25, 18:25, 15:23) pārspēt Maiami “Heat”.’
Iepriekšējās sezonas vicečempione “Cavaliers” izcīnīja devīto uzvaru pēc kārtas.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Džeimss no zāles tika izraidīts divas minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām, kad iesaistījās asās diskusijās ar tiesnesi Keinu Ficdžeraldu. Klīvlendas vienība tobrīd bija vadībā ar 93:70.
“Džeimsa izraidīšana bija viņu vairāku darbību sekas. Uzreiz pēc tam, kad netika piešķirti soda metieni, viņš kliedza uz mani un pateica pāris rupjus vārdus,” teica Ficdžeralds.

“Cavaliers” rindās rezultatīvākais šajā mačā bija Kevins Lavs, kurš guva 38 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, bet Džeimss 28 minūtēs iemeta 21 punktu un izcīnīja 12 bumbas zem groziem.
“Heat” rindās ar 21 punktu atzīmējās Daions Veiterss, bet 11 punkti un 14 atlēkušās bumbas bija Hasanam Vaitsaidam.
Maiami komanda nākamajā mačā trešdien tiksies ar latviešu zvaigznes Kristapa Porziņģa pārstāvēto Ņujorkas “Knicks”.