Reuters/Scanpix

Lebrons Džeimss pirmdien guva 44 punktus, palīdzot Klīvelndas “Cavaliers” komandai mājās pārspēt Bostonas “Celtics” komandu, panākot izlīdzinājumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences finālsērijā.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55

“Cavaliers” basketbolisti savā laukumā svinēja uzvaru ar rezultātu 111:102 (34:18, 34:35, 21:23, 22:26), bet sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām tagad ir neizšķirts 2-2.

Džeimss sesto reizi šī gada “play-off” izcīņā guvis vismaz 40 punktus mačā, kas ir labākais šāda veida sasniegums kopš 2001.gada, kad vēl rezultatīvāks bija Alens Aiversons.

“Esmu ieguldījis daudz darba, rūpējies par savu ķermeni, tāpēc esmu tādā situācijā, ka varu rādīt savu labāko sniegumu,” pēc mača sacīja Džeimss, kurš izcīnīja arī piecas atlēkušās bumbas un izdarīja trīs piespēles.

“Cavaliers” jau pirmajā ceturtdaļā ieguva 16 punktu pārvaru, veicot izrāvienu 13:3, turpinājumā pārsvaru nosargājot. Džeimss jau pirmajā puslaikā sameta 22 punktus, trāpot astoņus no 11 metieniem.

Tāpat uzvarētājiem 14 punktus šajā mačā guva Kails Korvers, laukumā nākot uz maiņu, savukārt Tristans Tompsons sameta 13 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.

“Savukārt “Celtics” rindās ar 25 punktiem izcēlās Džeilens Brauns, bet Džeisons Teitums guva 17 punktus.

Sērijas piektā spēle trešdien notiks Bostonā, bet sestais mačs piektdien tiks aizvadīts Klīvlendā.