×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
6. augusts, 2016
Drukāt

Video: lidojums uz Brazīliju kopā ar Latvijas karognesēju Māri Štrombergu

LMT-Straume_RIO_25jul_Strombergs_med1

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā pirmo RIO izaicinājuma video no Vasaras Olimpiskajām spēlēm, kur vidējais latvietis, sporta žurnālists Edgars Buļs ieskatīsies lielā sporta aizkulisēs un meklēs cilvēcīgo pusi pasaules lielākajā sportiskajā izaicinājumā.

Pārliecinājies, ka Latvijas Olimpieši ir augstas klases meistari un vidējam latvietim sacensībās neuzveicami, Edgars Buļs dodas Olimpiešiem pa pēdām līdz pašai Brazīlijai, lai saprastu kā mūsu sportisti atvelk elpu starp sacensībām un treniņiem. Edgars Buļs jau sev ierastajai TV sejas un žurnālista lomai, pievienos arī operatora funkcijas.

Astoņos raidījumos sešpadsmit dienās vidējais latvietis sekos līdzi Olimpiešu izaicinājumiem dažādajās disciplīnās, kā arī centīsies pats mest izaicinājumu mūsu sportistiem dažādās ikdienišķās un cilvēcīgās situācijās.

RIO izaicinājuma video apskati skatāmi arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/rio. Latvijas līdzjutēji aicināti atbalstīt mūsu sportistus un piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LatvijaRIO.

Un pielikumā arī divi attēli, kas varbūt noder ziņas papildinājumam. Ceram, ka materiāls būs noderīgs!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+