Sports
Futbols

VIDEO: “Liepāja” un “RFS”, Zuntners un Verpakovskis – “Viss sākas tagad”!0


Šīs nedēļas nogalē sāksies cīņa par Latvijas futbola čempionāta galveno trofeju – uzvarētāju kausu.
Šīs nedēļas nogalē sāksies cīņa par Latvijas futbola čempionāta galveno trofeju – uzvarētāju kausu.
Foto: Zane Bitere/LETA

Latvijas futbola virslīgas klubi “Liepāja” un “RFS” pirms jaunās sezonas sākuma “tautās laiduši” jaunu videoklipu, kurā piedalās liepājnieku galvenā trenera palīgs Mareks Zuntners un “RFS” ģenerāldirektors Māris Verpakovskis.

Zutners un Verpakovskis ir draugi, abi iepriekš bija pie FK “Liepāja” izveidošanas un vairākus gadus strādāja plecu pie pleca. Pagājušā gada beigās Verpakovskis ņo dzimtā kluba pārcēlās uz Rīgu, kļūstot par “RFS” ģenerāldirektoru.

Videoklipā abi galvenie varoņi sola gremdējas interesantās atmiņās, kā arī sola, ka viņu pārstāvētās komandas futbola laukumā viena otrai ceļu negriezīs. Abas komandas savā starpā tiksies jau svētdien, mājinieku lomā esot “RFS” futbolistiem.

“Optibet” Latvijas futbola virslīgas 2019.gada sezona sāksies šajā nedēļas nogalē. Šajā sezonā turnīrā spēlēs deviņas komandas – čempione “Riga”, “Ventspils”, “RFS”, “Liepāja”, Jūrmalas “Spartaks”, “Jelgava”, “Metta”/LU, “Valmiera Glass”/ViA un “Daugavpils”.

Saistītie raksti

Kā trešdien norādīja virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs, tad šajā sezonā turnīram būs jauna vizuālā identitāte, kā arī plānots piedāvāt plašāku informācijas klāstu līdzjutējiem.

“Izstrādājām jaunu zīmolu, kas ir moderna sporta mārketinga tendence. Mums palīdzēja viena no labākajām mārketinga aģentūrām – “BrandBox”. Piedāvāsim līdzjutējiem plašāku informācijas klāstu – dažādi statistikas dati, piedāvāsim arī “fantasy” līgu, kur varēs iegūt balvu. Tāpat būs jauni spēļu protokoli. Spēles būs iespējams vērot arī mūsu mājaslapā, kā arī mēs turpinām sadarbību ar kanālu “Best4Sport TV”. Šobrīd notiek pārrunas ar TV6 pārstāvjiem, lai rādītu 27 spēles ar paaugstinātu kvalitāti – 7-8 kamerām un studiju stadionā. Tiesa, šobrīd viss vēl ir procesā,” stāstīja Krivuņecs.

LA.lv