Latvijā
Novados

VIDEO: Liepājas tualešu darbinieces baidās no mazgadīgajiem “teroristiem”0

Ekrānuzņēmums

Apmētāšana ar sniegu, ledus gabaliem, akmeņiem, rupja nolamāšana – to visu spiestas piedzīvot Liepājas sabiedrisko tualešu darbinieces. Viņas ceļ trauksmi par pusaudžu uzvedību, kuras dēļ baidās doties uz darbu. Jūtas pazemotas un apdraudētas, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Liepājas publisko tualešu dežurantes pusaudži terorizējot kopš pērnā gada rudens.

Līga, Liepājas publiskās tualetes dežurante:”Viņi ir no 11 līdz 14 gadus veci. Tie ir tie trakākie. Vecāki nē, tie ir pieklājīgi, bet šie ir ļoti neciešami. Piemēram, kādus 12 gadus vecs puišelis pienāk pie lodziņa, iebāž tur degunu un saka: ”Mожно посрать?!” Tad atkal atkārtoja: ”Es varu par velti padi*st?” Nu tāda valoda jāklausās! Pat jābrīnās, kur viņi to visu ir iemācījušies tādā vecumā?”

Saistītie raksti

Sieviete ziņo arī par reāliem draudiem veselībai:”Kad manai kolēģei nāca sniegs iekšā pa logu, visas brilles, galds, viss bija ar sniegu! Man arī vienreiz viss mētelis bija ar dubļiem. Arī ar mazajiem bruģakmeņiem ”laida” pa to būdu! Kad sniegs kusa, ar ledus gabaliem meta. Vienreiz citur iemeta arī petardi!”

Sieviete stāsta, ka viņa un kolēģe vairākkārt vērsušās pēc palīdzības pie kārtībsargiem, tomēr palīdzību nav sagaidījušas. ”Policisti saukti daudzas reizes, bet, kad viņi [pusaudži] ierauga to mašīnu, aizmūk tālēs zilajās uz vienu vai otru pusi,” teic dežurante.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv