Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Likteņa ironija? Viesstrādnieks no Ukrainas sajauc dzīvokļus Bolderājā un pārbiedē meitenīti0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Rīgā, Bolderājas mikrorajonā kāds vīrietis iekļuvis svešā dzīvoklī un tādejādi izbiedējis 10 gadus vecu meiteni, kura tobrīd atradusies mājās viena pati, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Darba dienas pēcpusdienā Rīgas Pašvaldības policiju (RPP) bija sazvanījusi kāda nobijusies māte, kura paziņoja, ka viņas mājoklī Bolderājā esot iekļuvis kāds nepazīstams vīrietis un tur pārbiedējis viņas mazgadīgo meitu.

Izdzirdot zvanu pie durvīm, meitene bija domājusi, ka mājās atgriežas māte un atslēgusi durvis. Svešais vīrietis iegājis dzīvoklī tā, it kā nekas nebūtu noticis un sācis staigāt pa istabām.

“Meitene bijusi ļoti pārbijusies, izskrējusi uzreiz no dzīvokļa ārā tajās pašās drēbēs, kādās bijusi un sazvanījusies ar mammu. Māte sazvanījās ar policiju,” raidījumam pastāstīja RPP pārstāvis Romāns Kozlinskis.

Sieviete tad traukusies uz savu dzīvokli pie bērna. Viņai nebija ne jausmas, ko svešinieks tur grasās darīt.

Pēc mirkļa šajā dzīvoklī jau operatīvi ieradušies policisti, kuri tur sastapa svešinieku. Policisti paspējuši tieši laikā, jo vīrietis bija jau kājās uzvilcis turpat dzīvoklī nozagtos sporta apavus, paņēmis promnešanai trīs mugursomas un meitenes mobilo tālruni.

Vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijas iecirknī. Aizturētais vīrietis, kurš izrādījās viesstrādnieks no Ukrainas, tobrīd bija alkohola reibumā.

Vīrietis policijai skaidrojis, ka bijis par daudz iedzēris, tādēļ zaudējis saikni ar realitāti. Viņš it nemaz neesot gribējis apzagt dzīvokli, jo domājis, ka ieradies dzīvoklī, kuru līdz šim īrējis un tagad no tā jāizvācas.

Viesstrādnieks domājis, ka savāc savas mantas… Dažas paņēmis – tās, kas bija pa rokai un devies prom. Taču – “ieskrējis” policistu rokās. “Nu, puiši…Es esmu no Kijevas,” skaidroja aizturētais vīrietis.

Policija ierosinājusi kriminālprocesu. Ir vai nav sajaucis dzīvokļus, tagad viesstrādniekam no Ukrainas būs jāstājas tiesas priekšā.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv