Kultūra
Teātris un kino

Video: LMT seriāla “Tur” aizkadrā aktrise Ilva Centere0

Publicitātes foto

Sagaidot jaunā LMT seriāla “Tur” pirmizrādi, LMT Viedtelevīzija piedāvā iepazīt galvenās varones atveidotāju Ilvu Centeri seriālā un dzīvē, kā arī ielūkoties filmēšanas aizkulisēs.

“Tur” galvenās varones Gundegas atveidotāja, aktrise Ilva Centere atzīst, ka viņai ir zināma līdzība ar apņēmīgo un mērķtiecīgo Gundegu.

Seriāla režisors Uldis Cipsts piekrīt, ka Ilva ir līdzīga atveidotajam tēlam un atzīst, ka Gundega ir līdz šim gribasspēka ziņā spēcīgākais tēls, ko viņš ir filmējis.

Tāpat uzzināsim, ko par saviem tēliem domā “Tur” aktieri Artūrs Skrastiņš, Ināra Slucka, Maija Arvena, Kārlis Kušķis un Kristīne Krūze-Hermane.

Skatītājiem būs iespēja ielūkoties unikālos kadros un intervijās no filmēšanas un montāžas procesa, kā arī iepazīties ar grima mākslinieces dienas gaitu.

Aizkadru video gaidāms īpašs eksperiments – sociālajos tīklos tiek meklēta Ilvas dubultniece, pašpārliecināta, mērķtiecīga un emocionāla 21. gadsimta sieviete. Vai 83% sakritība nozīmē arī līdzīgu raksturu un gaumi, noskaidrosim aizkadru video stāstā.

Saistītie raksti

Seriāla “Tur” aizkadru stāstu sērijā kopumā būs astoņi video par tā galvenajiem varoņiem un filmēšanas aizkulisēm.

Nākamajā epizodē uzzināsim, cik reizes Artūram Skrastiņam jānokrīt, lai nofilmētu vienu ainu.

“Tur” aizkadru video ir skatāmi arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā.

LA.lv