×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. februāris, 2018
Drukāt

VIDEO. Loskutovs: KNAB “uz dullo” neko tādu nebūtu sācis (7)

Ekrānuzņēmums no TV24 Rīga video "Preses klubs"Ekrānuzņēmums no TV24 Rīga video "Preses klubs"

“KNAB uz dullo kaut ko tādu nebūtu sācis. Es domāju, ka vismaz primārs pamats visam, kas notiek, ir,” tā bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Aleksejs Loskutovs (Kustība “Par!”) sacīja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot KNAB lēmumu uzsākt kriminālprocesu pret Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču.

“KNAB amatpersonas – gan izmeklētājs, kas pieņēma lēmumu par aizturēšanu, gan lēmumu par kratīšanas izdarīšanu skaidri apzinās savu atbildību. Noteikti šīs darbības bija skaņotas ar KNAB priekšnieka vietnieku Korupcijas apkarošanas jautājumos,” atzīst Loskutovs.

Plašāk pievienotajā video.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. “KNAB uz dullo neko tādu nebūtu sācis”- tā Loskutovs. Dažiem te pārāk īsa atmiņa, jo ātri esat aizmirsuši Streļčēnoka izdarības, kur neskaitamās tiesvedībās viņš vienmēr zaudēja Strīķei. Un tie paši vecie kadri jau turpat vien apgrozās, ar to pašu vakardienas domāšanu un arī darīšanu. Kurš tad izdomāja aizturēt Rimševiču? Tas ir viens cilvēks-izmeklētājs, kurš, kā tagad izskatās, ir pārāk sastrēbies karstu. Redzams, ka tuvākā laikā nekādas apsūdzības nebūs, jo nav jau faktu. Pa to laiku visādi “eksperti” un žurnālisti turpinās zelēt šo tēmu un graut LB prezidenta reputāciju. Atcerieties sākumu: gan Straume, gan Kalnmeijers apgalvoja, ka faktu pietiek un apsūdzība tūlīt, tūlīt būs! Kur viņa ir, jo nedēļa jau beidzas? Nav! Tagad šo kungu frāzes kļuvušas pielaidīgākas: ļaujiet KNABam strādāt, Kalnmeijers tagad skaidro, ka piemērotais aizdomās turētā statuss Rimševičam esot tikai pieņēmums par iespējamo vainu, Straume vispār nesaka neko, bet sabiedrība tiek turēta neziņā. Liekas, ka krieviem šī provokācija būs lieliski izdevusies un ABLV banka turpinās kāst naudu no Latvijas valsts savu
  nerezidentu shēmām.

 2. Korupcijas Atbalstīšanas Birojs un nekas vairāk

 3. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem ( t.sk. – privāti ) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 4. Kad beidzot cilvēkiem atvērsies acis un ausis? Jau no paša sava darba sākuma KNABā Loskutovs nodarbojās vairāk ar naudas pelnīšanu vairākās iestādēs un savas vietnieces Jutas Strīķes un citu viņam neērtu KNAB darbinieku apkarošanu, ko turpināja Streļčenoks, kā ar tiešajiem sava ieņemamā amata pienākumiem. Vērtējot KNAB, jāsecina, ka KNAB veiktās darbības nesušas valstij vairāk zaudējumu kā patiesa labuma, no pretkorupcijas iestādes tā ir pārvērsta par destruktīvu (sagraujošu, postošu), represīvu (bremzējošu, apspiedošu, noklusējošu) iestādi, kas nez kāpēc stipri atgādina KGB jeb čekas pielietoto taktiku. Ir cilvēki, kas ar smaidu uz lūpām nogremdēs jebkuru labu pasākumu. Vajag tikai paskatīties vēsturē un atsaukt atmiņā notikumus secībā, kādā tie norisinājušies un pavērtēt, tad arī atklāsies visa bilde. Nav jau nejaušība, ka Vienotība tieši tagad noiet par burbuli un ir praktiski radies varas vakuums, kad varas groži, ieskaitot prezidentu, ir nonākuši pilnīgā prokrieviskās Zaļo un Zemnieku partijas Lemberga kontrolē. Bīstama situācija, varbūt pat bīstamāka kā, kad Zatlera prezidentūras laikā Zatlers vienpersoniski atlaida Saeimu…

 5. Vēl jau ir prokuratūra, kuŗa tiešām reti kuru KANB lietu noved līdz galam.

 6. KNABs jau izceļas ar to, ka viņi sāk daudz ko, bet nenoved līdz galam.

Draugiem Facebook Twitter Google+