Madrides “Real” UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā mačā trešdien viesos ar rezultātu 2:1 (1:1) apspēlēja Minhenes “Bayern” futbolistus.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 399
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Atbildes mačs norisināsies pēc nākamajā otrdienā Madridē, uzvarētājai divu spēļu summā nodrošinot vietu finālā.

“Bayern” komanda spēles sākumā zaudēja uzbrūkošo flanga pussargu Arjenu Robenu, kurš iedzīvojās savainojumā. Viņa vietā laukumā stājās centra pussargs Tiagu Alkantara. Neskatoties uz to, “Bayern” izdevās pirmajai gūt vārtus, kad pēc sprinta labajā malā spēcīgu un negaidītu sitienu no asa leņķa izpildīja Jošua Kimmihs, trāpot bumbu precīzi tīklā.

Lai arī rezultāts vēstīja par labu mājiniekiem, tomēr Minhenes komandu turpināja mocīt savainojumu likstas. Kādā no epizodēm traumu guva centra aizsargs Žeroms Boatengs un līdz ar to jau līdz 34.minūtei Minhenes klubs bija veicis divas maiņas. Boatenga vietā laukumā stājās Niklass Zīle.

Pirmā puslaika izskaņā Madrides komandai izdevās izlīdzināt rezultātu, kad precīzu sitienu uzreiz no gaisa, atrodoties pie soda laukuma robežas, izpildīja Marsēlu. Tādējādi mača pirmās 45 minūtes noslēdzās ar rezultātu 1:1.

Otrajā puslaikā “Real” izvirzījās vadībā, kad savā laukuma pusē rupji kļūdījās “Bayern” aizsargs Rafinja. Pēc neprecīzas aizsarga piespēles bumba nonāca pie Lukasa Vaskesa, kurš piespēlēja Marko Asensio, un spāņu uzbrūkošais pussargs izgājienā viens pret vienu ar vārtsargu savu iespēju izmantoja.

Nonākot iedzinējos, “Bayern” bija spiesta uzbrukt vēl vairāk, taču vairākkārt viesu komandu pēc bīstamiem uzbrukumiem glāba vārtsargs Keilors Navass. Mājiniekiem tā arī neizdevās vēl kādu reizi iekarot “Real” vārtus, tādējādi Madrides klubs svinēja uzvaru pirmajā pusfināla cīņā.

Ja “Real” šajā spēlē varēja laist laukumā maksimāli labāko sastāvu, tad “Bayern” bija jāiztiek bez savainojumus guvušajiem Arturo Vidala, Kingslija Komana un Manuela Noiera. Tāpat dažas stundas pirms spēles traumu guva Davids Alaba, un arī viņam mačs gāja secen.