Gereta Beila un Krištianu Ronaldu vārtu guvumi otrajā puslaikā trešdien palīdzēja Spānijas grandam Madrides “Real” grūtā cīņā pārvarēt Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) Klubu Pasaules kausa pusfinālu.

FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm 115

Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) Čempionu līgas uzvarētāja “Real” ar rezultātu 2:1 (0:1) pārspēja vietējo Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) čempioni Abū Dabī “Al Jazira”.

Spēles ievadā mājinieku vārtsargs Ali Hasifs rādīja lielisku sniegumu un vairākas reizes glāba savu vienību, turklāt 40.minūtē brazīlietis Romarinju pamanījās atklāt rezultātu un izvirzīt vadībā “Al Jazira”. Zīmīgi, ka jau pirmajā puslaikā “Real” divreiz iedabūja bumbu vārtos, tomēr neviens no šiem raidījumiem netika ieskaitīts.

Otrā puslaika ievadā “Real” ar visiem spēkiem devās uz priekšu, bet iekrita pretuzbrukumā – pret Spānijas kluba vārtiem izskrēja divi pretinieku futbolisti un arī sita precīzi, tomēr vārtu guvums aizmugures stāvokļa dēļ netika ieskaitīts.

Jau drīz pēc tam traumas dēļ tika nomainīts “Al Jazira” vārtsargs Hasifs, bet viņa aizvietotājs Haleds Al-Senani pirmoreiz kapitulēja jau pēc divām minūtēm, kad sekmīgi sita Ronaldu. Turpinājumā “Real” dominēja un 81.minūtē arī izcēlās otro reizi, kad izcēlās brīdi iepriekš uz maiņu laukumā nākušais Beils. Zīmīgi, ka arī šo vārtu guvumu varēja neieskaitīt aizmugures dēļ, tomēr šoreiz šo epizodi neatcēla un “Real” svinēja grūtu uzvaru.

Finālā “Real” sestdien spēkosies ar Brazīlijas klubu Portualegri “Gremio”. Kā vēstīts, savā pusfinālā “Copa Libertadores” jeb prestižākā Dienvidamerikas Futbola konfederācijas (CONMEBOL) klubu turnīra uzvarētāja “Gremio” ar 1:0 (0:0, 0:0) papildlaikā pieveica “Pachuca” no Meksikas, kas ir Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) spēcīgākā komanda.