Latvijā
Rīga

VIDEO: Man tā bērna žēl… Apkārtējos šokē pamatīgi piedzērusies māmiņa0

Ekrānuzņēmums no video

Pateicoties aculieciniekiem, policisti Rīgas centrā aizturējuši kādu sievieti, kura knapi spēja noturēties kājās, par spīti tam, ka viņai līdzās bija piecus gadus vecā meita, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Ap plkst. 17.30 pie Brīvības pieminekļa patrulējošo

Kājnieku patruļu uzrunājusi kāda acīmredzami nobažījusies garāmgājēja – kundze tik tikko bija redzējusi skatus, kas likuši pielikt soli.

Sieviete policistiem atklājusi, ka uz Inženieru ielas atrodas kāda iereibusi māmiņa.

Ņemot vērā, ka sievietes norādītā vieta atradusies, tā teikt, tepat ap stūra, policisti pirms papildspēku izsaukšanas devušies turp, lai paši savām acīm pārliecinātos par aculiecinieces teikto.

Ierodoties notikuma vietā, policisti satikuši aculieciniekus, kuri izsaukuši mediķus. Drīz vien notikuma vietā ieradušies arī aculiecinieku izsauktie mediķi, kuri apskatījuši māti un meitu, un secinājuši, ka abām nekas nekait, – tik vien, ka pati māmiņa acīmredzami neorientējās ne laikā, ne telpā.

Meklējot risinājumus šai situācijai, policisti aprunājušies arī ar piecus gadus veco meitenīti, kura atklājusi, ka

arī tēvs, visticamāk, nevar par viņu parūpēties, jo piedzēries guļot mājās.
Saistītie raksti

Policijas darbinieki pieņēmuši lēmumu bērnu nogādāt krīzes centrā. Savukārt sieviete aizturēta. Alkohola pārbaudē secināts, ka sieviete ir 3,71 promiļu reibumā.

Kamēr sieviete atžirgusi, policisti viņai sastādījuši divus administratīvā pārkāpuma protokolus – par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu, un par dzīvesvietas nedeklarēšanu. Pārkāpējai būs jāsedz arī alkohola ekspertīzes izmaksas.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv