Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis sestdien pirmo reizi karjerā izvicināja dūres.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Amerikas hokeja līgas spēlē viņa pārstāvētā Sirakūzas “Crunch” ar 5:3 pieveica Bridžportas “Sound Tigers”. Pirmajā periodā Sirakūzas hokejisti guva trīs bezatbildes vārtus, otrās trešdaļas vidū pretinieki vienus vārtus atguva un uzreiz pēc tam sākās masveida grūstīšanās starp abu komandu spēlētājiem, malā nepaliekot arī vārtsargiem. Gudļevskis līdz šim karjerā nebija kāvies.

Latvijas hokejists saņēma sodu līdz spēles beigām, līdz tam viņš bija atvairījis 12 no 13 metieniem.

Šī sezona Gudļevskim pagaidām nav īpaši veiksmīga, jo 13 spēlēs vidēji ielaisti 2,96 vārti un atvairīti 87,7 procenti metienu. Komanda gan Austrumu konferencē atrodas trešajā vietā.