Elvis Merzļikins

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins piektdien aizvadīja savu otro spēli NHL karjerā, kas bija krietni labāka par pirmo, taču pie uzvaras tikt viņam atkal neizdevās.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13

Kolumbusas “Blue Jackets” viesos ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:1) papildlaikā zaudēja Čikāgas “Blackhawks” komandai, bet Merzļikins atvairīja 30 no 33 metieniem.

Savā pirmajā mačā 6.oktobrī Merzļikins ar 2:7 zaudēja Pitsburgas “Penguins” komandai, pēc tam četros mačos paliekot rezervē.

Cīņas rezultātu 16.minūtē atklāja mājinieki, kad Dreiks Kagiulla trapīja Merzļikina vārtu augšējā stūrī, noklaudznot arī vārtu stabiņu. “Blue Jackets” atspēlējās 26.minūtē, kad precīzs bija Pjērs Liks Dubuā, bet 43.minūtē Markuss Nutivāra panāca jau 2:1 “Blue Jackets” labā.

Pārsvaru nosargāt gan neizdevās, jo 49.minūtē skaitliskajā vairākumā Alekss Debrinkets atjaunoja līdzsvaru, bet papildlaika 46. sekundē čikāgieši guva uzvaras vārtus. Merzļikins atvairīja Patrika Keina metienu, taču ripa trāpīja citam “Blackhawks” līderim Džonatanam Teivzam un ielidoja vārtu tīklā.

Tomēr, Merzļikins ar šo maču var lepoties, jo izcīnīts pirmais punkts, un parādīts labs sniegums.

Kolumbusas komandai pārtrūka divu uzvarētu spēļu sērija. Ar septiņiem punktiem septiņos mačos “Blue Jackets” ir 10.vietā Austrumu konferencē, kur līdere ar 13 punktiem astoņos mačos ir Bufalo “Sabres”.

Citā spēlē jau piekto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins”.

“Penguins” savā laukumā ar rezultātu 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) pārspēja Dalasas “Stars”.

Bļugers laukumā pavadīja 15 minūtes un 38 sekundes, no tām minūti un 13 sekundes spēlējot mazākumā. Uzbrucējs pielietoja vienu spēka paņēmienu, divreiz zaudēja ripu, uzvarēja katru ceturto iemetienu un maču noslēdza ar negatīvu lietderību -1.

Uzvarētāju rindās ar diviem vārtiem izcēlās aizsargs Kriss Letangs, bet precīzs raidījums un divas rezultatīvas piespēles Patrika Hornkvista rēķinā.

Sestdien “Penguins” tiksies ar Vegasas “Golden Knights”, Kolumbusas vienībai paredzēta spēle pret Ņujorkas “Islanders”, bet Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” tiksies ar Sanhosē “Sharks”.