Lionels Mesi nopelnīja noraidījumu un pēc tam izrunājās par korupciju.

Argentīnas futbola izlase spēlē par trešo vietu “Copa America” turnīrā ar 2:1 pārspēja Čīli, bet uzvarētāju superzvaigzne Lionels Mesi jau pirmajā puslaikā saņēma visnotaļ jocīgu sarkano kartīti.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Argentīnieši jau līdz 22. minūtei panāca 2:0 pārsvaru, vārtus gūstot Serhio Aguero un Paulo Dibalam. 37. minūtē cīņā pie gala līnijas Mesi ar roku pagrūdu Gariju Medelu, kurš uz to noreaģēja ļoti agresīvi un centās pretiniekam ierādīt vietu. Mesi ar korpusu turējās pretī un soģis abus sodīja ar sarkano kartīti. Lionels Mesi Argentīnas izlasē noraidījumu saņēmis otro reizi karjerā un pirmo – kopš 2005. gada. Klubu karjerā viņš nekad nav saņēmis tik bargu sodu

Mesi pēc mača nedevās saņemt bronzas godalgu, vēlāk asi kritizējot tiesnešus un “Copa America” organizatorus par korupciju. Kā zināms, pusfinālā Argentīna ar 0:2 zaudēja Brazīlijai un Mesi izlases sastāvā tā arī nav izcīnījis nevienu trofeju.

Čīlei Arturo Vidals 59. minūtē ar 11 metru soda sitienu deficītu samazināja, bet turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Šovakar finālā Brazīlija tiksies ar Peru.