×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. augusts, 2016
Drukāt

VIDEO: Miks Galvanovskis piedāvā emocionālu debijas klipu. Noskaties!

Kadrs no videoKadrs no video

“Esmu 18 gadus jauns mūziķis no Jelgavas. Šī ir mana debijas solo dziesma un videoklips. Ar šo dziesmu un klipu es vēlos pateikt, lai cilvēki pārstāj baidīties, lai iet uz saviem mērķiem, lai nebaidās uzdrošināties un pārkāpt saviem principiem. Videoklipā ir redzams stāsts par divu jauniešu iepazīšanos un turpmākajām attiecībām, idillēm, pārdzīvojumiem un perfektām sajūtām. Bet tad, videoklipa beigās, tiek parādīts, kā šis puisis (es) pie meitenes nemaz nepieiet, un viss, kas bija videoklipā redzams, ir tikai sapnis un ilūzija. Viņš nobijās un nepiegāja,” portālam “LA.lv” pastāstīja mūziķis.

Vārdu un mūzikas autors ir Miks, bet skanējuma ziņā ir ļoti palīdzējuši trīs puiši – Kārlis Krūmiņš, Mikus Ģērmanis un Kristaps Grasmanis. Ar šiem puišiem mēs ielikām pirmās sajūtas dziesmas skanējumā koncertšova “Super mikrofons” ietvaros. No parastas melodijas, vārdiem un akordiem, stundām ilgi naktīs spēlējot un domājot partijas, radās tas, ko šobrīd varat dzirdēt. Šis bija lielisks piedzīvojums un, iespējams, pat milzīgs atspēriens. Paldies par to MicRec organizētajam pasākmam Jelgavā.

Miks teic paldies videoklipa veidotājiem – “38 Special Veideography” komandai. “Superīga sadarbība un emocijas. Paldies ierakstu studijai ‘’Shine records” un Uldim Timmam. Protams, arī milzīga pateicība videoklipa aktrisei Martai Seržantei. Paldies videoklipa stilistei Baibai Vēsmai un dizainerei Karīnai Likansei. Paldies viesiem, kas palīdzēja un nodrošināja iespēju tapt klipam!”

Taustiņi- Kārlis Krūmiņš
Basģitāra- Arturs Jefremovs
Elektriskā un akustiskā ģitāra – Mikus Ģermanis
Bungas – Kristaps Grasmanis
Vokāls – Miks Galvanovskis

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+