Apbrīno

VIDEO: Miris dziesmas “Wonderful Life” autors un izpildītājs Bleks 0

Foto – www.publico.es

Britu dziedātājs Bleks, kurš bija pazīstams ar viņa sacerēto un izpildīto astoņdesmito gadu hitu “Wonderful Life”, otrdien miris 53 gadu vecumā pēc pārciestas autoavārijas, teikts paziņojumā dziedātāja lapā sociālajā tīklā “Facebook”.

Bleks, kura īstais vārds bija Kolins Vīrnkombs, neatguva samaņu pēc autoavārijas un 16 dienas pēc tās nomira Korkas slimnīcā Īrijas dienvidos.
Pie Bleka nāves gultas bija viņa tuvinieki, kas dziedāja, viņam nomirstot.

“No need to laugh or cry/ It’s a wonderful, wonderful life” (“Nav vajadzības smieties vai raudāt, šī ir brīnišķīga, brīnišķīga dzīve”),” teikts “Facebook” paziņojuma beigās, citējot Bleka slavenāko dziesmu.

Dziedātāja bēres būs privāts pasākums, pēc kura tiks noturēts piemiņas dievkalpojums viņa dzimtajā pilsētā Liverpūlē.

Vīrnkombs 12.janvārī guva smagu galvas traumu autoavārijā pie Korkas lidostas. Dziedātājs pēc avārijas atradās mākslīgi izraisītā komā, bet tās laikā viņa veselības stāvoklis pasliktinājās, teikts svētdien “Facebook” ievietotā ziņā.

Dziesma “Wonderful Life” 1987.gadā iekļuva Lielbritānijas singlu topa astotajā vietā un kļuva par hitu arī citās Eiropas valstīs. To izpildīja 1980.gadā dibinātā britu popgrupa “Black”, kurā Vīrnkombs bija visu dziesmu autors un grupas vokālists un ģitārists.

Lai gan Bleks bija no Liverpūles, viņš bija apmeties uz dzīvi Īrijā.

LA.lv