Slavenais portugāļu futbola speciālists Žuze Mourinju, kurš pašlaik vada Mančestras “United”, eleganti atbildējis uz savas kādreizējās vienības Londonas “Chelsea” fanu vārdiskajiem uzbrukumiem.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

“Chelsea” un “United” pirmdien tikās Anglijas Futbola asociācijas kausa ceturtdaļfināla spēlē, galvaspilsētas vienībai uzvarot ar 1:0. Mančestrieši mača lielāko daļu aizvadīja mazākumā, jo jau pirmajā puslaikā noraidīts tika Anderss Errera, bet vienīgos vārtus otrā puslaika ievadā guva Ngolo Kante.

Emocionālajā duelī notika arī neliela treneru saķeršanās, bet fani Londonā skandēja “Jūda” un “Ej tu… Mourniju”. Uz ko portugālis atbildēja paceļot trīs pirkstus, tādējādi atgādinot, ka viņš ar “Chelsea” trīs reizes triumfēja Anglijas premjerlīgā. “Kamēr kāds cits treneris ar viņiem nav izcīnījis četrus čempionu titulus, Jūda ir pirmajā vietā,” pēc mača sacīja Mourinju.

Pie “Chelsea” stūres pirmo gadu ir itālis Antonio Konte.